Gwiazdy

Margaret i KaCeZet otworzyli własną wytwórnię muzyczną. "Obydwoje mamy potrzebę inspirowania się młodymi artystami"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Miłość do siebie i muzyki

Margaret po raz kolejny dostarczyła swoim fanom powody do radości. W lutym br. wokalistka wydała wyjątkową płytę. Teraz wspólnie z mężem podjęła decyzję o otwarciu własnej wytwórni muzycznej. W Dzień Dobry TVN małżonkowie opowiedzieli o kulisach ważnego projektu. Zdradzili też, jakie mają plany na przyszłość.

Margaret i KaCeZet otworzyli wytwórnię muzyczną

Gaja Hornby Records to nazwa wyjątkowej wytwórni muzycznej, dzięki której Margaret i KaCeZet będą mogli wspierać początkujących wykonawców. Nie da się ukryć, że wieloletnie doświadczenie i liczne sukcesy muzyków stanowią doskonałą podstawę do realizacji tej szczególnej misji.

- To był długo kiełkujący pomysł. Obydwoje mamy potrzebę inspirowania się młodymi artystami - wyznała Małgorzata Jamroży. Dodała też, że rozległa wiedza jej męża może okazać się niezastąpioną formą pomocy dla osób, które stawiają pierwsze kroki w branży muzycznej.

- Mamy specjalną aplikację. Można w niej pobrać jeden z czterech bitów, dograć się do niego i wysłać nam zgłoszenie - wyjaśnił Piotr Kozieradzki, zwracając jednocześnie uwagę na to, że nieskomplikowany i niezwykle innowacyjny proces rekrutacji ułatwi młodym muzykom podjęcie współpracy z Gaja Hornby Records.

Margaret i KaCeZet o swojej pracy

Nazwa wytwórni nie jest przypadkowa. Stanowi ona bezpośrednie nawiązanie do trzeciego solowego albumu studyjnego Margaret. Wokalistka wydała go w maju 2019 roku. Ponad dwa lata po premierze krążka "Gaja Hornby", nominowanego do Fryderyka w kategorii Album Roku Pop, wokalistka zaskoczyła swoich fanów niezwykle osobistym wydawnictwem o wymownym tytule "Maggie Vision"

Małżonkowie zapewnili, że decyzja o otwarciu wytwórni Gaja Hornby Records nie wyklucza dalszych postępów na ścieżce ich własnej kariery muzycznej. Przeciwnie, dzięki kooperacji z początkującymi muzykami obydwoje odkrywają w sobie nowe pokłady kreatywności i zapału.

- Dużo czerpiemy z tej współpracy z młodymi artystami, bo robiąc muzykę przez "naście" lat wpadamy w swoje schematy i przyzwyczajenia. Młodzi artyści nas z tego wytrącają - podsumowała wokalistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości