Gwiazdy

Marcin Tyszka pokazał, jak dba o urodę. "Kiedy starasz się turbo szybko odpasztecić"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Bartosz Krupa/East NewsMarcin Tyszka

Juror "Top Model" słynie z niewybrednego poczucia humoru. Jego dowcip doceniają zarówno uczestnicy programu, jak i fani na Instagramie. Marcin Tyszka ostatnio podzielił się z obserwującymi zdjęciem swojej twarzy zakrytej maseczką w płachcie. Komentujący żartują z fotografa: "Ej… Halloween to dopiero za 2 tygodnie".

Juror "Top Model" Marcin Tyszka

Marcin Tyszka jest polskim fotografem, specjalizującym się w fotografii modowej. Artysta pierwsze sesje zdjęciowe w piwnicy swojego domu wykonywał już jako nastolatek. Choć od początku swojej kariery sfotografował wiele polskich i zagranicznych gwiazd, takich jak Naomi Campbell czy Anja Rubik, a jego zdjęcia zdobiły niezliczoną ilość okładek, największą popularność przyniósł mu udział w programie "Top Model" jako członek jury. Tam z Dawidem Wolińskim, Joanną Krupą i Katarzyną Sokołowską wyłaniają młode modowe talenty i otwierają im drzwi do międzynarodowej kariery. Prywatnie Tyszka ma ogromne poczucie humoru, za co uwielbiają go nie tylko osoby oglądające program, ale też obserwujące go na Instagramie.

Jak Marcin Tyszka dba o skórę?

Jako światowej sławy fotograf Marcin Tyszka chętnie dba o swoją skórę. 14 października twórca pochwalił się, jak pielęgnuje swoją twarz.

"Kiedy starasz się turbo szybko odpasztecić, aaaa tuuu nawet maska się do gęby nie klei .... chyba każdy miewa taki dzień .... ?" – pisze Tyszka na swoim profilu na Instagramie. Na zdjęciu pozuje z białą maseczką w płachcie, która lekko odstaje od jego twarzy.

Fani reagują prześmiewczo: "Ej… Halloween to dopiero za 2 tygodnie" – pisze jedna z internautek. Tyszka nie daje się jednak sprowokować: "Ja już gotowy" – odpowiada. Komentujący odpowiadają też na pytanie twórcy, pocieszając go, że każdy zmaga się czasem z takimi dniami. Wiele osób zwróciło także uwagę, że dopiero w wyciętej maseczce widać, jak pełne usta posiada juror...

Zobacz video: "Top Model" powraca po raz dziesiąty. Jak uczestnicy zmieniali się na przestrzeni lat?

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości