"Mam Talent!". Agnieszka Chylińska zachwycona Jankiem Klimentem. "W połowie nie rozumiem, co on gada"

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Castingi do 13. edycji 'Mam Talent" dobiegły końca. W jury obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak po raz pierwszy zasiadł Jan Kliment. Jak przebiegała współpraca? Kilka szczegółów piosenkarka ujawniła w opublikowanym w sieci nagraniu.

Agnieszka Chylińska o castingach do "Mam Talent!"

Agnieszka Chylińska wraz z pozostałymi jurorami zakończyła właśnie castingi do najnowszej edycji programu "Mam Talent!". Piosenkarka nie ukrywa, że po raz pierwszy od 13 lat czuje się zmęczona. A przed nią najtrudniejszy moment, kiedy trzeba będzie wyłonić uczestników w kolejnym etapie show. Jednak nie boi się tych wyborów.
- Mam swoje typy i będę się o nie biła, tak jak zawsze - zapewnia Agnieszka w opublikowanym na Instagramie nagraniu. Jak ocenia nowego jurora, Janka Klimenta?

Agnieszka Chylińska o Janie Klimencie

W 13. edycji "Mam Talent!" w składzie jurorskim obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak zasiadł Jan Kliment. Wokalistka nie ukrywa, że współpraca z nim przebiegała bardzo dobrze. Jej zdaniem, Janek jest genialny.
- Za każdym razem, jak jest nowy juror, zastanawiam się, czy będzie lepiej, czy gorzej, a on się pojawił i dał fun, taką "luźną gumę". Jest dowcipny, w połowie nie rozumiem, co on gada w ogóle - śmieje się Chylińska. - Ale jest piekielnie inteligentny, jest mądrym gościem, jego stopień rozmawiania jest najwyższych lotów - podkreśla piosenkarka. Jak dodaje, duże wrażenie zrobiła na niej jego wrażliwość.
- Podoba mi się jego stosunek do kobiet, to jest niezwykłe. Może żyjemy w takich dziwnych czasach, że gesty wobec kobiet może dziwią. Fakt, że jestem wychowana w zespole rockowym i mam troszkę inną biografię, jeśli chodzi o bycie kobietą w teamie, ale jest to mega gość dla mnie - twierdzi z przekonaniem jurorka "Mam Talent!".

Agnieszka Chylińska komplementuje Jana Klimenta. Zobacz nagranie:

Jan Kliment - kariera

Jan Kliment to czeski tancerz i choreograf. W swojej zawodowej karierze na swoim koncie ma sukcesy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe - jest dwukrotnym mistrzem Czech i pięciokrotnym mistrzem Polski. Regularnie także współpracuje z warszawskimi teatrami, gdzie występuje w obsadzie spektakli muzycznych.
Jego taneczna przygoda trwa trzydzieści pięć lat. Jak przyznaje, talent to dopiero początek. Sukces może zapewnić wyłącznie ciężka praca.
- Talent ma różne etapy. Rodzę się z jakąś umiejętnością, ale potem muszę z nią ciężko pracować - mówił w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Luiza Bebłot

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości