Małgorzata Socha o fast foodach i żywieniu dzieci. "Nie prowadzę dwóch kuchni"

SOCHA_DZIECI
Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci i doskonale wie, że to, jak ona sama się odżywia, wpływa na preferencje jedzeniowe jej pociech. Okazuje się jednak, że nie każda z nich chce jeść wszystko. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradziła, które z jej dzieci jest niejadkiem i jaki ona sama ma stosunek do fast foodów.

Dzieci Małgorzaty Sochy

Gwiazda "BrzydUli" i "Na Wspólnej" od ośmiu lat jest mamą. Najpierw na świat przyszła córeczka Zosia, a cztery lata później - Barbara. W 2018 roku Małgorzata Socha urodziła swoje trzecie dziecko - synka Stasia.

Na koncie aktorki na Instagramie co jakiś czas pojawiają się zdjęcia, na których widać, jak spędza czas z dziećmi. Chętnie towarzyszy im w różnych aktywnościach, bawi się, wychodzi na spacery, a także wspólnie z nimi gotuje.

Małgorzata Socha o żywieniu dzieci

Zachwycająca świetną figurą Małgorzata Socha wie, jak ważne jest prawidłowe odżywanie się. Zdaje sobie sprawę także z tego, że to, jakie ma nawyki żywieniowe, wpływa również na preferencje jej dzieci. Czy lubią wszystko to, co ona?

- Przyznam szczerze, że moje dzieci od małego jadły wszystko. Kiedy mówiły, że czegoś nie lubią, pytałam: "ale skąd wiesz, że tego nie lubisz, nawet nie spróbowałaś" i moje dziewczynki próbują. Ale z chłopcem jest inaczej. Coś w tym jest, że chłopcy są wyjątkowi... albo wyjątkowo marudni i są pod tym względem dużo bardziej wymagający... albo i nie, bo to "pan kotlecik". Tylko kotleciki. Jak moje dziewczyny jedzą wszystko, tak dla Staśka trzeba trochę bardziej się natrudzić - zdradziła Małgorzata Socha w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Jak aktorka radzi sobie z niejadkiem? Czy przygotowuje potrawy dla synka oddzielnie? - Nie prowadzę dwóch kuchni równolegle, czyli dla nas i dla Staśka, bo też nie byłoby na to czasu. Staram się gotować tak, żebyśmy wszyscy mogli zjeść - zauważa.

Co z fast foodami? Czy Małgorzata Socha pozwala sobie i dzieciom na małe wyjątki od zdrowej diety? Sprawdź, co nam powiedziała na ten temat w wideo u góry.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości