Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan nagra płytę i wyruszy w trasę koncertową? "Dostałam propozycję od dwóch poważnych wytwórni"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Małgorzata Rozenek opowiedziała o kulisach występu w teledysku TikTokera
Dzień Dobry TVN Online Małgorzata Rozenek opowiedziała o kulisach występu w teledysku TikTokera

Małgorzata Rozenek-Majdan gościła niedawno w teledysku Tyszki – taki pseudonim nosi TikToker Mikołaj Tyszkiewicz. "Szot za szotem" to jego debiutancki kawałek, w którym zobaczyć możemy też rapera Smolastego. Dlaczego prowadząca program "Projekt Lady" zdecydowała się na udział w klipie? O to zapytał ją reporter serwisu dziendobry.tvn.pl - Oskar Netkowski.

Małgorzata Rozenek-Majdan w teledysku TikTokera Tyszki

Mikołaj Tyszkiewicz dołączył do TikToka niespełna dwa lata temu, a dziś jest jednym z najpopularniejszych polskich użytkowników tej aplikacji – posiada już około 1,5 miliona obserwujących. Niedawno w sieci pojawił się jego pierwszy singiel "Szot za szotem". W teledysku zobaczyć możemy między innymi Małgorzatę Rozenek-Majdan.

- Nie przeszkadzało mi to, co działo się w teledysku. Czy picie wódki na imprezie jest czynnością nielegalną? Jest życie, jest praca, są wakacje, są imprezy. Nasze życie składa się z różnych aspektów - imprezy młodych ludzi również należą do elementów życia. Bardzo lubię sprawdzać się w nowych rzeczach, a to się wpisuje w bardzo rozległy wachlarz moich zainteresowań i umiejętności - mówiła gwiazda.

- Dostałam propozycję nagrania płyty i zorganizowania trasy koncertowej od dwóch poważnych wytwórni. A to jedna z rzeczy, których nie potrafię. A nie da się nagrać płyty nie umiejąc śpiewać - dodała.

Małgorzata Rozenek-Majdan o TikToku

Prowadząca "Projekt Lady" znana jest nie tylko z telewizji, ale także z mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 1,5 miliona osób. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że już wkrótce zobaczymy ją także na TikToku.

- Gościłam na planie teledysku Tyszki, który jest znany na TikToku. To on mnie wprowadza na TikTokowe salony. Mam zaplanowane spotkania z TikTok Polska, żeby porozmawiać o "technikaliach" mojego konta - usłyszeliśmy.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości