Małgorzata Rozenek-Majdan urządziła kolację wigilijną w połowie grudnia. "Nie data jest ważna, a ludzie"

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego w wielu polskich domach trwają już przygotowania do rodzinnych spotkań. Organizacja wigilijnej kolacji nie musi być jednak związana z konkretną datą. W tym roku Małgorzata Rozenek-Majdan i jej najbliżsi postanowili spotkać się przy świątecznym stole nieco wcześniej.

Wigilia u Małgorzaty Rozenek-Majdan

Wigilia świąt Bożego Narodzenia zwykle obchodzona jest 24 grudnia. Zgodnie z tradycją właśnie tego dnia w większości polskich domów organizowane są spotkania w rodzinnym gronie. Uroczysta kolacja przynosi szereg niepowtarzalnych emocji zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób z niecierpliwością oczekuje na ten szczególny wieczór.

Świąteczna atmosfera na dobre udzieliła się już Małgorzacie Rozenek-Majdan, która w tym roku zdecydowała się zorganizować wigilijną wieczerzę ze sporym wyprzedzeniem. Tradycyjne potrawy i zachwycająca choinka to zaledwie część atrakcji, którymi najbliżsi gwiazdy mogli cieszyć się już w połowie grudnia.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o roli "damy"

Małgorzata Rozenek-Majdan o roli "damy"
Małgorzata Rozenek-Majdan o roli "damy" Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Małgorzata Rozenek-Majdan urządziła Wigilię w połowie grudnia.

Małgorzata Rozenek-Majdan urządziła wigilijne spotkanie w gronie rodzinnym nieco wcześniej, a fotografiami upamiętniającymi wyjątkowy wieczór podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Ach co to była za Wigilia… bo kto powiedział, że musi być 24.12? Nie data jest ważna, a ludzie. Z różnych powodów nie mogliśmy się spotkać 24.12, a lepiej się spotkać wcześniej niż wcale. Dlatego zrobiliśmy sobie wcześniejszą Wigilię. Najważniejsze to być razem - napisała gwiazda pod zdjęciami, na których widzimy ją w otoczeniu uśmiechniętych członków najbliższej rodziny.

Świąteczny post wzbudził zainteresowanie internautów. Fani z zaangażowaniem komentowali opublikowane przez idolkę fotografie. Wielu z nich odniosło się także do oryginalnego pomysłu związanego z wcześniejszą organizacją wigilijnej wieczerzy.

"Pani Małgoniu, wyglądacie przepięknie! Cudowna rodzinka!", "Widać, że jesteście kochającą się rodziną! Zawsze ze zdjęć bije takie ciepełko. Nie data jest ważna, a ludzie - to prawda!", "Tworzą Państwo fantastyczną, nowoczesną rodzinę" - czytamy komentarze.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości