Gwiazdy

Magdalena Lasota z piosenką "Świąteczny czas"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Magdalena Lasota w piosence „Świąteczny czas”

  Magdalena Lasota to młoda i utalentowana wokalistka, która na swoim koncie ma już sporo sukcesów. Na naszej scenie zaśpiewała piosenkę Świąteczny czas. Jak wam się podoba?

Magdalena Lasota –  kim jest?

Magdalena Lasota to wokalistka, autorka muzyki i tekstów, właścicielka charakterystycznego głosu, który pozwala jej obracać się w różnorodnej stylistyce. Na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie koncertuje, wykonując zarówno standardy popularnej muzyki rozrywkowej, jak i autorski repertuar. Wokalnie wspierała także polskich DJ- ów i raperów.

Jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Swój kunszt wokalny rozwijała u boku takich autorytetów muzycznych jak Elżbieta Zapendowska, Mietek Szcześniak oraz Kuba Badach, a także na licznych, międzynarodowych warsztatach wokalnych. Ma na swoim koncie muzyczne sukcesy, takie jak wielokrotnie zdobywane czołowe miejsca na ogólnopolskich konkursach i festiwalach.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Twórczość artystyczna

Magdalena ma na swoim koncie wydane 3 single, które znalazły się na wszystkich największych platformach muzycznych. Obecnie pracuje nad materiałem płytowym, którym planuje zaskoczyć swoich słuchaczy w najbliższym czasie. Na naszej scenie zaśpiewała utwór "Świąteczny czas".

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East New

Pozostałe wiadomości