Gwiazdy

Arek Kłusowski zaprasza do "Papierowego domu". Na naszej scenie zaśpiewał nowy singiel

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Arek Kłusowski zaprasza do "Papierowego domu"

Do sieci trafił właśnie "Papierowy dom" – nowy singiel Arka Kłusowskiego wraz z teledyskiem, w reżyserii Miłosza Sakowskiego. Na naszej scenie wokalista zaśpiewał premierowy utwór, a także opowiedział nieco więcej o artystycznym przekazie. "Chciałem poruszyć tematy, z którymi ja się mierze i moje pokolenie" - powiedział.

Arek Kłusowski – płyta "Lumpeks"

Arek Kłusowski to młody wokalista, ale również kompozytor, tekściarz i osobowość sceniczna. Przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla popularnych wykonawców z pierwszych miejsc list przebojów. W 2019 roku wydał swój pierwszy album "Po tamtej Stronie". Dwa lata po muzycznym powstała kolejne płyta "Lumpeks". Krążek został świetnie przyjęty zarówno przez krytyków muzycznych, jak i słuchaczy.

"Lumpeks" jest takim papierkiem lakmusowym na to, co się dzieje u nas w kraju. Na płycie jest dużo mocnych tekstów. Jestem bohaterem otaczającej nas rzeczywistości. To są takie pogaduchy na temat tego, co nas boli na co dzień. To było bardzo ważne dla mnie, chciałem poruszyć tematy, z którymi ja się mierze i moje pokolenie.  

Singiel "Papierowy dom"

Płyta "Lumpeks" ukazała się maju, a Arek bardzo szybko podbił radiostacje i sieć. Najpierw singlem "Antarktyda", a później hitem "Idealny syn". Teraz promuje kolejny singiel "Papierowy dom". Czy powtórzy sukces poprzednich wydań? Posłuchajcie tego utworu.

- Wszyscy wydają ballady, tez mieliśmy tak zrobić, ale pomyślałem, że trzeba wytańczyć wszystko to, co złe. I ten numer jest bardzo energetycznym utworem. Tylko taniec nas uratuje. Ten utwór jest ukłonem do wszystkich, co się boją, że czasami można zmienić swoje życie w ciągu jednego dnia. W klipie jest symbolika karuzeli, czyli tego, co nam siedzi w głowie. To wszystko udało się uchwycić – powiedział.

Arek Kłusowski w piosence "Papierowy dom"
Arek Kłusowski w piosence "Papierowy dom"

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molęcki/EastNews

Pozostałe wiadomości