Gwiazdy

Adele zaśpiewała fragment swojego nowego singla. "Będę miała kłopoty"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Adele

Adele podgrzewa atmosferę wokół zbliżającej się premiery jej najnowszego singla. Jego fragment zaśpiewała podczas relacji live. "Easy on Me" to pierwsza nowa piosenka wokalistki od 6 lat, a spontaniczny koncert był dziewiczym występem w mediach społecznościowych.

Relacja live Adele

Adele uchyliła rąbka tajemnicy w związku ze zbliżającą się premierą jej nowego singla. Piosenkarka najpierw zaskoczyła swoich fanów pierwszą w historii relacją Instagram Live Saturday. Pod koniec transmisji na żywo 33-letnia autorka hitu "Hello" odtworzyła fragment swojego singla "Easy on Me" z nadchodzącego czwartego albumu studyjnego. Po kilku wersach można usłyszeć wibrujący telefon, co gwiazda skwitowała stwierdzeniem "będę miała kłopoty".

Utwór zaczyna się krótkim solo na pianinie, po czym można usłyszeć głos wokalistki. Piosenka zaczyna się od słów: "Nie ma złota w tej rzece, w której od zawsze myłam ręce. Wiem, że w tych wodach jest nadzieja, ale nie mogę się do tego zmusić, by płynąć, kiedy tonę w tej ciszy. Kochanie, wpuść mnie".

Fani momentalnie przechwycili nagranie, które robi furorę w mediach społecznościowych.

Adele o nowej płycie

Podczas sesji Q&A na Instagramie jeden z fanów zapytał, co zainspirowało Adele, by nagrać nową płytę. Gwiazda odpowiedziała krótko: "rozwód, kochanie, rozwód". O rozstaniu z mężem opowiedziała również w wywiadzie dla Vogue'a, podkreślając, że nikt nikogo nie skrzywdził. Para otrzymała rozwód w 2021 roku, po dwóch latach od rozstania. Obecnie piosenkarka spotyka się z agentem sportowym Richem Paulem. Po raz pierwszy para została zauważona podczas piątego meczu finałów NBA w lipcu.

O ile premiera nowego singla Adele jest zaplanowana na 15 października 2021 roku, to data wypuszczenia na rynek nowego albumu wokalistki pozostaje tajemnicą. Gwiazda uspokoiła swoich fanów, zapewniając, że wkrótce zdradzi, kiedy będzie można posłuchać zupełnie nowego materiału.

Zobacz wideo: Monika Miller o walce z hejtem

Monika Miller o walce z hejtem
Monika Miller o walce z hejtem Monika Miller opowiedziała o hejcie, którego doświadcza. Zdradziła jak sobie z nim radzi oraz o nowym singlu Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości