Adele zagra w hollywoodzkiej produkcji? „Po jej metamorfozie wszyscy chcą ją mieć”

Adele
X-News
O Adele głośno jest nawet wtedy, gdy sporadycznie udziela się w życiu publicznym. Ostatnie doniesienia zza oceanu wskazują, że piosenkarka ma dostać rolę w filmie. Metamorfoza Adele sprawiła, że producenci marzą o to, aby zagrała w ich produkcjach. Fani jednak dopytują: kiedy nowa płyta?

Adele to bez wątpienia posiadaczka jednego z najbardziej poruszających głosów na świecie. 32-latka od początku muzycznej kariery podbija listy przebojów. Jej koncerty wyprzedawały się w mgnieniu oka. Mimo młodego wieku, Adele stała się żywą legendą muzyki. Pięć lat temu zrobiła sobie przerwę od kariery muzycznej. Czy zamiast wrócić na scenę, piosenkarka pojawi się na dużym ekranie?

Adele zostanie aktorką?

Brytyjska piosenkarka nie odsłoniła przed fanami jeszcze wszystkich kart. Choć każdy czeka na długo zapowiadany album, Adele być może pokaże nam się z innej strony. O propozycjach filmowych gwiazdy opowiedziała Barbara Pasek w najnowszym wydaniu Dzień Dobry TVN.

Mówi się, że Adele zacznie robić teraz karierę aktorską. Hollywood jest nią zainteresowane. Jeśli zagrałaby w czymś na miarę "Narodzin gwiazdy", to to byłoby coś niesamowitego z jej głosem. Więc kibicuję jej

- powiedziała dziennikarka.

Przypomnijmy, że choć Adele kojarzymy głównie ze śpiewu, aktorstwo wcale nie jest jej obce.

Ona miała już swoje wątki aktorskie. Wystąpiła w wersji amerykańskiej Brzyduli, ostatnio była w Saturday Night Live, więc pokazała swoje komediowe umiejętności

- dodała Barbara Pasek.

Adele przeszła metamorfozę. Ile schudła?

Adele w ostatnich miesiącach przeszła ogromną metamorfozę. Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna przyniosły długo wyczekiwane przez wokalistkę rezultaty. Choć Adele zawsze sprawiała wrażenie, że dobrze czuje się w swoim ciele, postanowiła się odchudzić. Nie zrobiła tego jednak na oczach całego świata. Gwiazda na długie miesiące odcięła się od mediów społecznościowych i show-biznesu. Jej przemianę mogliśmy oglądać tylko na zdjęciach paparazzi.

Rok temu w święta Bożego Narodzenia świat obiegły zdjęcia gwiazdy z karaibskiej wyspy Anguilla. Ponoć Adele schudła 45 kilogramów. Nawet fani jej nie poznali!

Teraz piosenkarka cieszy się jeszcze większą sławą, niż dawniej. Nic więc dziwnego, że Hollywood się o nią zabija.

Po jej metamorfozie wszyscy chcą ją mieć, wszyscy chcą ją widzieć w swojej produkcji. Wszyscy chcą zobaczyć, jak wygląda

- podsumowała Barbara Pasek w Dzień Dobry TVN.

Adele - kiedy nowa płyta?

Fani piosenkarki od pięciu lat czekają na nowy album Adel. Ostatnie muzyczne dziecko to płyta "25" z 2015 r. W lutym tego roku pojawiła się informacja, że nowa płyta piosenkarki ukaże się we wrześniu 2020 r. Jakiś czas temu menadżer wokalistki, Jonathan Dickins, przekazał fanom smutne wieści mówiąc, że tak się na pewno nie stanie:

Na pewno nie będzie to wrzesień. Album nie jest jeszcze gotowy. Nie mogę podać jeszcze konkretnej daty. Mamy muzykę, ale wciąż nad nią pracujemy.

Zobacz też:

Adele żartuje z utraty wagi. "Przez utrudnienia w podróżowaniu mogłam wziąć tylko połowę siebie…"

Kolejna metamorfoza Adele. Do kogo upodobniła się piosenkarka?

Czy to jest Adele?! Zdjęcie zszokowało fanów gwiazdy!

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?