Gwiazdy

KALINOVSKI prezentuje teledysk do nowego singla "Dzień w Dzień"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kalinovski w utworze "Dzień w dzień"

KALINOVSKI wciąż tworzy. Niedawno ukazał się nowy singiel promujący debiutancki krążek "Być Może Ostatnia Płyta". Artysta na naszej scenie zaprezentował nowy utwór "Dzień w Dzień". Jak wam się podoba?

KALINOVSKI - debiutancka płyta

Adam Kalinowski w swojej twórczości porusza tematy związane z kryzysami młodego wieku. Nieprzypadkowo. Jak się okazuje, ponad połowa osób w wieku 25-35 lat zmaga się z problemami natury egzystencjalnej.

- Jesteśmy dziś niepewni swojej przyszłości, tęsknimy za beztroską dziecięcych lat, stoimy w obliczu wielu różnych życiowych możliwości, spośród których często nie potrafimy wybrać tych właściwych. Wyuczone przez lata strategie coraz częściej zawodzą. Kryzys ćwierćwiecza może być tymczasowy albo przerodzić się w poważniejsze zaburzenia, na przykład depresję, a zatem jest problemem szerszym, na który postanowiłem zwrócić uwagę – mówi Adam.

Muzycznie płyta jest mieszanką gatunków - rock, alternatywa i pop. Jak przyznaje artysta, chciał zarówno nawiązać do swoich rockowych korzeni, jak i stworzyć świeży, intrygujący i przebojowy klimat.  

Kalinovski - kim jest?

Kalinovski, czyli Adam Kalinowski, wcześniej związany był z zespołem BLACK JEANS. Grupa w 2019 roku nagrała swój debiutancki album "Pokolenie Y". Wokalista jest także finalistą dwóch programów typu talent show. Zasłynął koncertami, które grał w oknie swojego mieszkania w Gdańsku tuż po rozpoczęciu pandemii.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/EastNews

Pozostałe wiadomości