Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan o zainteresowaniach Henia i Radosława. "Jedno ich różni"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dzień Dobry TVNMałgorzata Rozenek-Majdan

Każdy rodzic dobrze wie, że zakupy z dzieckiem nie są łatwą sprawą. Rodzinną wycieczkę do sklepu w mediach społecznościowych relacjonowała niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan. "Po 40 min. ciągle nie mieliśmy, tego co trzeba" – przyznała.

Małgorzata Rozenek-Majdan na zakupach z dziećmi

Wybierając się na zakupy z maluchem, musimy być gotowi na dodatkowe atrakcje, niechciane produkty w koszyku czy płacz. Rodzicom nie pomagają także stojące przed sklepami gadżety, które zazwyczaj tylko opóźniają proces załatwienia wszystkich spraw. W końcu, które dziecko choć raz nie poprosiło dorosłych o przejażdżkę zabawkowym samochodem lub lot samolotem na żetony? Rodzinną historią w sieci podzieliła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak przyznała, miała do kupienia zaledwie kilka produktów. Plany nieco pokrzyżował mały Henio.

Poszliśmy do sklepu, mieliśmy parę rzeczy do kupienia. Miało nam to zająć max. 20 min. Taaa… miało… po 40 min. ciągle nie mieliśmy, tego co trzeba, a co gorsza nie mieliśmy już sił. Następnym razem

- czytamy. W dalszej części postu Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się także do zainteresowań synka. - Henio #dzidziuśmajdana kocha dwie rzeczy: piłkę i samochody. Jak Tata, ale jedno ich różni: Henio woli brunetki - dodała Małgorzata.

Postanowiliśmy odezwać się do Małgorzaty i dopytać o tajemnicze "brunetki". Jej odpowiedź brzmiała następująco: - Henryk od urodzenia częściej zauważa brunetki i zdecydowanie woli je od blondynek - zdradziła.

Małgorzata Rozenek-Majdan o zainteresowaniach Henia

Pod postem Małgosi Rozenek-Majdan pojawiło się wiele komentarzy. Wiele fanek przyznały, że po kilku incydentach wiedzą już, aby nie zabierać dzieci do sklepu. Bez ich obecności zakupy idę zdecydowanie szybciej, sprawniej i taniej.

- "Skąd ja znam takie wyjścia na zakupy", "Ja już nauczona doświadczeniem nie biorę dzieciaków na zakupy. Jest taniej, szybciej i zdrowiej psychicznie... potem trochę wyglądają jak dzikusy, jak już muszę zabrać" - pisały obserwatorki konta gwiazdy.

Jedna z pań odniosła się także do upodobań Henia. Według niej, to, że lubi teraz ciemne włosy jeszcze nic nie oznacza. - Może jeszcze mu się odmieni (z brunetkami) – dodała.

Zobacz wideo:

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim Jak pogodzić pracę z wychowywaniem dzieci?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości