Gwiazdy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obchodzą rocznicę ślubu. "Tak sobie szczęśliwie żyjemy"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był jednym z najhuczniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu. W tym roku zakochani świętują 6. rocznicę małżeństwa. Z tej okazji pochwalili się pamiątkowymi zdjęciami z uroczystości. Jak Gosia wyglądała jako panna młoda?

Rocznica ślubu Majdanów

Małgorzata i Radosław Majdanowie w przeszłości dwukrotnie byli w związkach małżeńskich. Jednak oboje zgodnie uznają, że do trzech razy sztuka i teraz ich związek będzie tym ostatnim, do końca życia.

Relacja ze ślubu Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
wideo 2/2

Historia tej miłości mogłaby posłużyć za scenariusz do komedii romantycznej. W 2013 roku Gosia i Radek poznali się podczas premiery filmowej w jednym z warszawskich kin. Wówczas Majdan poprosił Rozenek o numer. Dopiero po jakimś czasie umówili się na randkę. Prowadząca Dzień Dobry TVN zaproponowała, by pojechali do domu Radka, ponieważ nie chciała, by przyłapali ich paparazzi.

Szybko między nimi zaiskrzyło, ale przez wiele miesięcy utrzymywali swoją relację w tajemnicy przed mediami. Pierwsze doniesienia o ich związku pojawiły się w 2014 roku. Dopiero po kilku miesiącach oficjalnie potwierdzili, że są razem i zaczęli pojawiać się na show-biznesowych przyjęciach jako para. Tego samego roku w trakcie Świąt Bożego Narodzenia Radek oświadczył się Małgosi. Z kolei 10 września 2016 roku się pobrali.

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 6. rocznicę ślubu. Małżonkowie na Instagramie opublikowali zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

- Sześć lat temu moja Małgorzata powiedziała TAK. Dzisiaj obchodzimy naszą rocznicę i tak sobie szczęśliwie żyjemy z naszymi dorastającymi Chłopcami i z coraz większą gromadą Psów i ptaków - napisał Majdan na Instagramie.

Przypomnijmy, że ślub i wesele Majdanów odbyło się w podwarszawskim Konstancinie. Gosia jako panna młoda prezentowała się niezwykle elegancko. W trakcie wieczoru miała na sobie aż trzy kreacje. Pierwszą z nich, w kolorze gołębim, zaprojektowała Ewa Minge.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości