Gosia Ohme zdradza swoje sposoby na deszczowy weekend. Fanka: "Mam podobnie"

Gosia Ohme po raz pierwszy pokazała dzieci
Bartosz Krupa/East News
Jesień jeszcze na dobre się nie rozpoczęła, a pogoda za oknem już płata nam figle. Deszcz, niskie temperatury i szaruga dają się we znaki. Wraz ze zmianą aury pogarsza się także nasz humor. Co robić, by nie spędzić całego weekendu bezczynnie? Swoje pomysły zdradziła fanom Gosia Ohme.

Małgorzata Ohme zdradziła sposób na deszczowy dzień

Deszcz nie zachęca do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. W piątkowe popołudnie Małgorzata Ohme zwróciła się do swoich fanów i zapytała wprost, jak spędzają takie ponure dni. Sama przyznała, że najchętniej przeleżałaby je w domu. - W taki dzień mam ochotę tylko leżeć, jeść czekoladę i spać/czytać/oglądać seriale - napisała.

Na post prowadzącej Dzień Dobry TVN bardzo szybko odpowiedzieli jej fani. Jak przyznali, deszczowa pogoda rozleniwia. - "Leżę pod kocem, jem czekoladę i tworzę nowe pomysły do pracy na nadchodzący nowy rok szkolny, aby moim uczniom było w szkole równie błogo jak w domu", "Jest okropnie. Koc, tv i ciepła herbata" – pisali fani.

Jedna z internautek przyznała natomiast, że się nie poddaje. Nawet w nieprzyjemne dni motywuje się, by wyjść na spacer, a także zrobić trening: - Ja dziś 9 km spaceru (zakupy) i ćwiczenia siłowe. Za kilka dni ma wyjść słońce.

Co robić w deszczowe dni?

Nikt nie powiedział, że deszczowe dni muszą być nudne. W tym czasie można robić wiele wspaniałych rzeczy. Naszymi faworytami są: nadrobienie książkowych i serialowych zaległości, pieczenie jesiennych ciast ze śliwkami, gra w planszówki, czy wyjścia do kina bądź teatru.

Dla nieco bardziej aktywnych polecamy kurs tańca, aerobik, boks czy basen. W końcu nic nie poprawi tak humoru jak porządna dawka ruchu.

Zobacz także:

Kulisy serialu "Skazana": Agata Kulesza w potrzasku, odmieniona Ola Adamska i reżyser nominowany do Oscara

Honey Boo Boo po latach mówi o traumie z dzieciństwa i samotności. Jej mama była uzależniona od narkotyków i alkoholu

Kobieca jesień w TVN Style. "Miasto kobiet", "Inspirujące kobiety" i "Tu jest pięknie!" to tylko początek

Zobacz wideo: Na podwórku u Gosi Ohme

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości