Małgorzata Ohme apeluje o pomoc. "Serce się łamie"

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme po raz kolejny wykazała się niemałą wrażliwością i empatią. Sercu dziennikarki bliski jest los zwierząt. W swoim wpisie w mediach społecznościowych nawołuje do adopcji psa, którego poprzedni opiekunowie zwrócili do schroniska. Wszystko tylko dlatego, że za głośno szczekał.

Małgorzata Ohme pomaga psu

Małgorzata Ohme od 2019 r. jest prowadzącą Dzień Dobry TVN i cieszy się sympatią naszych widzów. Dziennikarka swoją popularność wykorzystuje w dobrym celu, m.in. angażując się w zbiórki pieniędzy dla potrzebujących. Tym razem pochyliła się nad losem pewnego czworonoga, którego historia wyjątkowo porusza.
- Kochani to jest Mauro, 6 miesięczny chłopczyk, który wrócił po adopcji do Celestynowa, bo za głośno szczekał. Bardzo źle znosi powrót do schroniska, serce się łamie, gdy się go widzi. On kocha ludzi, jest czuły i łagodny. Śliczny! Może Ktoś go adoptuje? - czytamy we wpisie na Instagramie.

Kim jest Małgorzata Ohme?

Prowadząca Dzień Dobry TVN ukończyła psychologię społeczną na SWPS. Zajmuje się psychoterapią dziecięcą, młodzieżową i rodzinną. Działa też na rzecz hospicjów i osieroconych dzieci. Małgorzata Ohme szerzej znana jest ze swojej kariery w mediach. Od 2017 r. pełni funkcję redaktor naczelnej portalu kobieta.onet.pl. Była jurorką w talent show TVN dla dzieci "Aplauz, aplauz!", w TVP2 prowadziła program "Życie od kuchni", a w TLC - "Okiem Ohme". Była również redaktor naczelną magazynu dla rodziców Gaga oraz serwisu Mamadu.pl. Wspólnie z Kingą Rusin wydała książkę "Co z tym życiem?". Prowadzi też kobiecy portal ohme.pl.
W nowej edycji programu "Big Brother" Małgorzata Ohme wraz z Filipem Chajzerem prowadziła program "Big Brother Nocą". Występowała także w programach "Big Brother Arena", podczas których - jako psycholog - komentowała relacje łączące uczestników reality show.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Gosia Ohme wspomina nieżyjącą mamę
Autor: Oskar Netkowski
Pozostałe wiadomości