Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed lat w czerwonych rajstopach i golfie. "To były wspaniałe czasy modowego freestajlu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Dzięki mediom społecznościowym i publikowanym w nich zdjęciom nie raz możemy przebyć sentymentalną podróż do dawnych lat. To dzięki nim dowiedzieliśmy się choćby, z kim pomieszkiwała niegdyś Kasia Zielińska. Dzięki ostatniemu postowi poznaliśmy też styl, jakiemu folgowałana początku wieku Małgosia Kożuchowska. Postanowiliśmy sprawdzić, jak kiedyś ubierały się gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska w dawnej stylizacji

Prawdziwą skarbnicą zdjęć z dawnych lat jest Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka często wraca do przeszłości. Dzięki temu dowiedzieliśmy się choćby, jak prezentowała się niegdyś w wersji sportowej. Ostatnio pokazała również modową wariację i swobodę z początku wieku. Czerwone rajstopy do czarnej sukienki u aktorki, charakterystyczne dżinsy u Bartłomieja Topy, ale i garnitur Pawła Deląga zostały przez komentujących określone mianem prawdziwej klasyki.

Poznajecie tę stylową "trójeczkę"? To były wspaniałe czasy modowego "freestajlu" początku wieku??‍♀️ Tęsknicie? Czerwona rajstopa wymiata, nieprawdaż..

- podsumowała swoją stylizację.

Marcin Tyszka i Dawid Woliński sprzed lat

Zastanawialiście się kiedyś, jak Marcin Tyszka i Dawid Woliński prezentowali się 25 lat temu? Okazja do zapoznania się ze stylem dwóch jurorów "Top Model" pojawiła się jakiś czas temu na Instagramie. Dzisiejsi guru mody stawiali na barwne koszule i luźniejsze dżinsy. Z kolei znajdująca się z nimi na fotografii Małgorzata Kożuchowska pozowała w modnych swego czasu spodniach-biodrówkach.

To ciężka robota być ikoną mody od prawie trzech dekad

- ocenił wtedy Marcin Tyszka.

Adam Fidusiewicz i Karolina Damięcka na zdjęciu sprzed lat

Swoje oblicze z dawnych czasów pokazał również Adam Fidusiewicz, którego znamy m.in. z roli Maksa Brzozowskiego z "Na Wspólnej". Na opublikowanej przez siebie fotografii aktor miał 17 lat, nosił długie włosy i postawił na luźną stylizację. Z kolei u towarzyszącej mu Matyldzie Damięckiej, nie mogło zabraknąć biodrówek. Ten element garderoby był wymagający i podkreślał różne niedoskonałości sylwetki. Jednak Matylda Damięcka, ale i wspomniana wcześniej Małgorzata Kożuchowska, nie miały się czego obawiać.

Jak miło znów poczuć się nastolatką ❤️

- skomentowała fotografię jedna z internautek.

Sceniczna stylizacja Mandaryny

Rok 2000 to czas, kiedy muzyczną karierą rozpoczęła Marta "Mandaryna" Wiśniewska. Podczas występów artystka nie bała się podkreślać swojej doskonałej sylwetki. W jej stylizacjach nie brakowało szortów czy dopasowanych topów odsłaniających fragment brzucha. To kolejny charakterystyczny element mody z tamtych czasów.

Moda końca lat 90. i wczesnych lat 2000 wracała również w późniejszych latach. W tym roku obecna była w wiosenno-letnich ozdobach do włosów i na głowę. W maju opowiedziała o nich stylistka Marta Pożarlik.

Zobacz także:

Katarzyna Grochola skończyła pisać nową książkę. Jak jej twórczość odmienia życie czytelniczek?

Anna Puślecka wreszcie ma powody do radości. "Jest refundacja"

Anita Werner zrealizowała swoje wyjątkowe marzenie. "Ależ to była przygoda!"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości