Gwiazdy

Niezwykła pasja Mai Frykowskiej. "Sytuacja, która się zdarzyła w Ukrainie, przyspieszyła ten proces"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Szymon Brózda
Wystrzałowa Maja Frykowska
Wystrzałowa Maja FrykowskaDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Maja Frykowska to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show biznesie. Gwiazda od niedawna ma nietypowe hobby - strzelanie. Dlaczego chciała się nauczyć posługiwania bronią? Co daje jej strzelanie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale.

Maja Frykowska i jej pasja do strzelania

Maja Frykowska popularność zdobyła dzięki występowi w reality show. Obecnie poświęca się aktorstwu, a także studiuje produkcję filmową w Łodzi. Od niedawna ma też nietypowe hobby - strzelanie. - Zawsze wstaje bardzo wcześnie, ponieważ muszę zawieźć swoje dziecko do przedszkola i potem jest sytuacja taka, że dwa razy w tygodniu jestem tutaj na strzelnicy o godzinie 10.00. Strzelam godzinę, a potem jadę robić wszystko to, co mam zrobić tego dnia - mówiła Maja Frykowska.

Aktorka przyznała, że od zawsze podobały jej się kobiety z bronią, a do tego, żeby samej nauczyć się strzelać skłoniła ją wojna w Ukrainie. - Sytuacja, która się zdarzyła w Ukrainie, przyspieszyła ten proces, chęci posługiwania się bronią - dodała. Maja Frykowska przyznała, że nie wyobraża sobie sytuacji, w której nie będzie potrafiła obronić swojej rodziny.

Jak Maja Frykowska radzi sobie na strzelnicy?

- Pierwsze zajęcia to wiadomo, trzeba było oswoić się z hukiem. Po godzinie Maja już się swobodnie poruszała, już nie bała się odrzutu, nie bała się huku. Na drugich zajęciach chciała już spróbować z kałasznikowa - mówił Marcin Fedyna współwłaściciel strzelnicy. Co ciekawe, kobiety mają predyspozycje do strzelania. - Dlatego, że troszeczkę mniej kierują się emocjami, jeżeli chodzi już o samą czynność strzelania - mówił.

Maja Frykowska dodała, że po pobycie na strzelnicy wraca do swoich obowiązków zrelaksowana, uśmiechnięta i jak mówi, nic i nikt nie jest w stanie wyprowadzić jej z równowagi. Celebrytka zdradziła, że o strzelaniu myśli bardzo poważnie i ma z nim związane konkretne plany. - Na pewno teraz zapiszę się do klubu, ponieważ będę chciała zrobić pozwolenie na tę broń sportową. To jest mój główny cel - mówiła.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Szymon Brózda

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości