Magdalena Cielecka świętuje swoje 49. urodziny - wspominamy jej najbardziej niezapomniane role

"Chyłka-Rewizja" - sesja zdjęciowa
TVN
Magdalena Cielecka kończy 49 lat. Artystka jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek, która na swoim koncie ma już wiele niezapomnianych kreacji filmowych i serialowych. Widzowie TVN-u kojarzą ją przede wszystkim z nieustępliwą, charyzmatyczną "Chyłką". Z okazji święta jubilatki wspominamy jej najbardziej niezapomniane role.

Magdalena Cielecka kończy 49 lat - za jakie role najbardziej kochamy aktorkę?

Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek. Urodziła się w 1972 r. w Myszkowie. Jej filmowym debiutem był film Barbary Sass "Pokuszenie" (1995). Od tamtego czasu zdążyła już wielokrotnie nas zachwycić swoimi niezapomnianymi wcieleniami serialowymi i filmowymi. Popularność dały jej role w m.in. "Samotności w sieci" oraz w serialu "Magda M.". Zagrała też w wielokrotnie nagradzanej produkcji Andrzeja Wajdy "Katyń". Ostatnio dała się poznać jako dziennikarka Alicja Tabor w filmie "Ciemno, prawie noc".

My zaś mamy słabość do szczególnie jednej z jej aktorskich kreacji. Od 2018 r. Magdalena Cielecka wciela się w postać mecenas Joanny Chyłki w emitowanym na platformie Player.pl głośnym serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza o tym samym tytule. Czy aktorka i jej postać mają ze sobą coś wspólnego?

Jak Chyłka, bardzo dobrze jeżdżę samochodem. Nie palę i nie jem mięsa, ale jestem ludzka, mam swoje wady i zalety

- zaznacza aktorka.

"Chyłka - Inwigilacja" - gdzie i kiedy oglądać

Czwarta odsłona produkcji Player Original zadebiutuje w serwisie już 23 lutego. Tego dnia zostaną udostępnione dwa odcinki, kolejne w tygodniowych odstępach. Całość będzie składała się z sześciu odcinków.

Czego widzowie mogą się spodziewać? Przed Chyłką czas pełen prawniczych i osobistych wyzwań. W życiu prywatnym mecenas pojawi się perspektywa znaczących zmian. Czy prawniczka zdoła zapomnieć o tym, co spotkało ją w dzieciństwie i pojednać się z ojcem?

Trzy sezony serialu: "Chyłka-Zaginięcie", "Chyłka-Kasacja", "Chyłka-Rewizja" są dostępne w całości w serwisie Player.

Magdalena Cielecka obchodzi 49. urodziny

Jedną z pierwszych osób, które zdążyły już złożyć Magdalenie Cieleckiej urodzinowe życzenia była Maja Ostaszewska. Obie aktorki przyjaźnią się ze sobą od wielu lat.

Kochana, obyśmy się jeszcze przez lata śmiały tak razem, jak tamtego cudownego poranka w Grecji. Wbrew wszystkiemu i mimo wszystko!

- napisała Ostaszewska.

Z pewnością jednymi z najbardziej niezapomnianych urodzin Cieleckiej były te, które obchodziła podczas Festiwalu Berlinale parę lat temu. Wspominała je w rozmowie z naszym reporterem. Zachęcamy do obejrzenia całego wywiadu:

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zdradzają kulisy współpracy. "Od początku na nic się nie umawiamy"

Przyjaźń z byłą żoną partnera? Maja Ostaszewska i Małgorzata Szumowska udowadniają, że to możliwe

Lady Pank wraca z nowym singlem. Utwór "Drzewa" porusza ważny temat

Autor: Ola Lipecka

podziel się:

Pozostałe wiadomości