Gwiazdy

Magda Gessler świętuje urodziny córki. Zdjęcie, na którym zapozowała z Larą, zachwyciło fanów: "Jak siostry"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Magda Gessler od ponad 10 lat przemierza wzdłuż i wszerz całą Polskę, by nieść pomoc restauratorom, którzy znaleźli się w krytycznej sytuacji. Znana kucharka zyskała dzięki temu oddaną rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą kulisy jej życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych i nie szczędzą komplementów na widok publikowanych przez nią zdjęć czy relacji. Tym razem zachwyt internautów wywołał post, który gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" umieściła na Instagramie z okazji urodzin córki.

Magda Gessler o urodzinach córki

Na instagramowym profilu Magdy Gessler pojawiło się zdjęcie, na którym sławna restauratorka zapozowała z córką Larą. Fotografia została opublikowana w sieci nie bez powodu. Dumna mama uczciła w ten sposób urodziny swojej pociechy, która skończyła 32 lata.

I to był dla nas obu ten dzień (...). Panna pojawiła się na świecie o 12:00... Najcudowniejsza moja dziewczynka. Długa na 63 cm, 3,5 kg wagi. Kocham i podziwiam ją każdego dnia, jest dla mnie wzorem, inspiracją. Patrzę na nią, zaskakuje mnie jak nikt. Ona teraz też już jest mamą, absolutnie idealną

- napisała Magda Gessler w poście, który natychmiast zwrócił uwagę obserwujących ją na Instagramie internautów. Fani złożyli Larze serdeczne życzenia z okazji urodzin, wielu z nich skomentowało też nieprawdopodobne podobieństwo, łączące mamę z córką.

Magda Gessler na zdjęciu z córką

Wyjątkowa fotografia, na której dumna Magda Gessler obejmuje córkę, wywołała w sieci lawinę komentarzy. Uwadze internautów nie umknął fakt, że kobiety są do siebie bardzo podobne wizualnie. Wyrazili oni także swój zachwyt nad szczególną relacją, jaka łączy Larę z mamą.

"Matczyna miłość jest najcenniejsza", "Dwie piękne kobiety", "Kocham Wasze wspólne zdjęcia", "Uwielbiam tę Waszą relację. Tak szczerą, wzajemną. Coś pięknego" - pisali fani. Niektórzy pokusili się nawet o podzielenie się z idolką stwierdzeniem, które nasunęło im się na widok rodzinnego kadru. "Jak siostry" - komentowali zafascynowani, opatrując swoje słowa emotikonami w postaci serduszek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co je Magda Gessler, gdy wraca z planu „Kuchennych rewolucji”? Zawsze wybiera to samo danie

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości