Gwiazdy

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o wymarzonej rodzinie. Zdradziła, kto ją inspiruje: "Poprzeczkę postawili wysoko"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Łyczakowska-Janik i jej ukochany spodziewają się pierwszego dziecka. Ostatnio zdradzili, że do ich rodziny dołączy córeczka. Teraz uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wróciła wspomnieniami do czasów, kiedy sama była dzieckiem. O jakim domu marzy dla swojej pociechy?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik wzięli udział w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci na podstawie zgromadzonych danych dobrali ich w parę. Wybór specjalistów okazał się strzałem w dziesiątkę, bo oboje do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę.

Jakiś czas temu Agnieszka i Wojtek ogłosili, że spodziewają się dziecka. Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich córeczka. - Tak, będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud – napisała w lipcu na swoim Instagramie uczestniczka programu. I choć przyznała, że "droga do tego cudu nie była prosta", oboje z mężem są szczęśliwi, że już niedługo ich rodzina się powiększy. 

Agnieszka Łyczakowska-Janik o rodzicach i domu rodzinnym

Agnieszka w ostatnim wpisie podzieliła się z fanami refleksjami na temat tego, jak chciałaby, żeby wyglądał jej dom rodzinny. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie kryje, że inspiracją są dla niej jej rodzice.

- Rodzina, pojęcie, które od dziecka wiele dla mnie znaczyło. Rodzice mi i mojemu bratu stworzyli dom, w którym zawsze czuliśmy się kochani, w którym nauczyliśmy się co oznacza wsparcie, szacunek do siebie i miłość. Wpoili nam wiele wartości, które teraz przekładamy na nasze rodziny. Mam nadzieję, że uda mi się zbudować taki sam dom dla naszej córeczki. Będzie to egzamin, bo poprzeczkę rodzice postawili wysoko, ale nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zmierzyć się z tym wyzwaniem. Czekamy na Ciebie córeczko… - czytamy.

Zobacz wideo: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Poznali już płeć malucha?

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości