Gwiazdy

Magda Gessler spędzi święta z ukochanym? Gwiazda opublikowała tajemniczy post

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski dzielą swoje życie na dwa kraje: Polskę i Kanadę. Przez pandemię nie mogą się spotykać tak często, jak by tego chcieli. Wygląda jednak na to, że tegoroczną Wielkanoc para spędzi razem. Na profilu Magdy w nocy pojawiła się pewna tajemnicza fotografia.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: związek na odległość

Mimo, że wielu z nas taka sytuacja wydaje się niemożliwa do zniesienia, Magda Gessler i jej mąż od wielu lat żyją i pracują w dwóch różnych krajach. On jest uznanym lekarzem w Kanadzie, ona z powodzeniem prowadzi w Polsce swoje kulinarne imperium, a w programie "Kuchenne rewolucje" ratuje z opresji innych restauratorów. Przed pandemią para spotykała się regularnie: w wolnych chwilach Magda wsiadała do samolotu i leciała do ukochanego lub on przyjeżdżał do niej.

Niestety w czasie zagrożenia koronawirusem musieli znacznie ograniczyć swoje spotkania: Magda, jako osoba nieposiadająca obywatelstwa, ani statusu rezydenta przez długi czas nie mogła wjechać do Kanady, Waldemar Kozerawski z powodów zdrowotnych nie mógł natomiast przylecieć do Polski. Jakiś czas temu wyjechali razem do Hiszpanii, gdzie spędzili Boże Narodzenie - teraz na profilu najsłynniejszej polskiej restauratorki pojawiło się zdjęcie sugerujące, że para znowu się spotkała i tym razem spędzi razem Wielkanoc.

Obserwujący Magdę Gessler szybko zaczęli komentować zdjęcie:

  • W końcu razem ❤️ piękne Święta Pani Magdo
  • Kocham Was Pani Magdo dla mnie jesteście taką wspaniałą i szczerą parą... Przykładem dla wielu na wspaniały związek

- czytamy na Instagramie gwiazdy.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: dojrzała miłość

Poznali się w młodości. Wtedy oboje mieli zobowiązania i ich drogi rozeszły się na ponad 23 lata. Jednak, jak głosi przysłowie "stara miłość nie rdzewieje" po latach ponownie się spotkali i tym razem dali szansę uczuciu, które się między nimi pojawiło. Od 18 lat tworzą szczęśliwy związek, mimo, że dzielą ich tysiące kilometrów. Mówią o sobie zawsze z największą czułością i miłością. Dla Magdy mąż zdecydował się opublikować wyjątkowy wpis, mimo że, jak podkreśla, oddziela życie prywatne od tego, co dzieje się w showbiznesie. - Zawsze skłonna do pomocy każdemu, z kim zetknie ją los . To nie tylko pomoc w "Kuchennych Rewolucjach", ale to ogromna empatia dla ludzi zwierząt i sytuacji, w jakich się znajduje. Doświadczam tego na każdym kroku, będąc z Nią na urlopie, w domu czy na towarzyskim spotkaniu - zachwycał się empatią ukochanej. - Kocham ją bardzo, bo jest wyjątkowa i nie tylko dla mnie. (...) Kocham Cię Magda za to, jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj - zakończył.

Zobacz wideo: Magda Gessler: Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja!

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości