Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel niczego się nie boi. "Najlepsze ekstremalne doświadczenie w moim życiu"

Paulina Krupińska-Karpiel

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel niczego się nie boi. "Najlepsze ekstremalne doświadczenie w moim życiu"

Paulina Krupińska-Karpiel

Tomasz Urbanek/East News

Paulina Krupińska-Karpiel zaskoczyła wszystkich internautów. Ten dzień zapamięta na długo. Po raz pierwszy zasmakowała lotu akrobacyjnego, a relację z podróży udostępniła na swoim Instagramie. - Początek wygląda przerażająco. Podziwiam za odwagę – komentują fani. 

Gospodyni Dzień Dobry TVN pokazała w Internecie swoje szalone oblicze. Razem z mistrzem akrobatyki Lukem Czepielą udała się w podniebną podróż pełną emocji. Na instagramowym koncie udostępniła fotografie i relacje z tego niezwykłego doświadczenia.

Paulina Krupińska-Karpiel o locie akrobacyjnym

Na pierwszych zdjęciach widzimy podekscytowaną Paulinę, siedzącą w kokpicie, a im dalej oglądamy, tym jej relacja dostarcza coraz więcej emocji.

- Kto z Was chciałby spróbować lotu akrobacyjnego? – zapytała prowadząca Dzień Dobry TVN. - Ja dzisiaj leciałam z mistrzem i było to najlepsze ekstremalne doświadczenie w moim życiu. Ciężko opisać, jakie emocje mi towarzyszą, ale uwierzcie, że ten dzień zachowam na zawsze w swojej pamięci – dodała.

Na tym nie koniec niespodzianek. Przy okazji Paulina Krupińska-Karpiel zdradziła, że widzowie Dzień Dobry TVN będą mieli okazję na antenie obejrzeć jej lot. Już nie możemy się doczekać!

- Jeśli jesteście ciekawi, co ten zdolny chłopak potrafi robić z samolotem, a urodził się po to, żeby latać (nie mam najmniejszej wątpliwości), to już wkrótce będziecie mieli okazję oglądać nasz lot w Dzień Dobry TVN – zapowiedziała.

Internauci pod wrażeniem wyczynu Pauliny Krupińskiej-Karpiel

Post Pauliny wywołał niemałe emocje. Jedni podziwiają ją za odwagę, a drudzy zazdroszczą tej przygody:

  • "Aleee super, zazdrooo";
  • "Gratuluję odwagi";
  • "Szacun. W życiu bym nie poleciała";
  • "Początek wygląda przerażająco. Podziwiam za odwagę, jeszcze siedząc z przodu...".

Natomiast jedna z internautek napisała, że właśnie czeka na swój skok spadochronowy, na co odpisała Paulina: "Tego nie próbowałam". Kto wie, może i tym sportem ekstremalnym się zarazi.  Czekamy na więcej!

Zobacz także:

Piękna Klaudia Halejcio topless w ciążowej sesji zdjęciowej. Poród tuż-tuż

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała nowego członka rodziny. Jest wyjątkowo rozkoszny

Aktorka z "Na Wspólnej" debiutuje jako piosenkarka. "Zapraszam do otchłani bez powrotu"

Zobacz wideo: Paulina Krupińska-Karpiel: Nie jestem typową Polką, która nosi szarości i czernie

Co sądzisz o tym artykule?
73
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
06.04.2021
Zocha
Jestem zdanie, że w życiu należy wszystkiego spróbować. Latałam balonem, w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym również. W wakacje chce skoczyć ze spadochronem. Życie ma się jedno i trzeba z niego czerpać garściami. :)