Gwiazdy

Magda Gessler komentuje zaręczyny syna. "Zależało mu na takiej kobiecie z fantazją... i z dużym biustem - jak ja"

Gwiazdy

O tym, że Tadeusz Müller planuje oświadczyć się ukochanej wiedziała tylko jedna osoba - Magda Gessler. Jak zareagowała na tę wiadomość? Co sądzi o swojej przyszłej synowej?

Magda Gessler o zaręczynach Tadeusza Müllera

Syn Magdy Gessler poprosił ukochaną o rękę podczas pobytu na Majorce. Małgorzata Downar, nazywana także Jagodą, nie wahała się ani chwili - powiedziała "tak". O tym, że Tadeusz planuje się oświadczyć, wiedziała tylko jedna osoba - jego mama.

- Tadeusz jest szczęśliwie zakochany. Jagoda też. Patrzeć na nich to wielka przyjemność. (...) Tadek nigdy nie udaje, to chyba jest "to" - zauważyła Magda Gessler w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl. Podkreśliła przy tym, że nigdy nie wtrąca się w wybory życiowe swoich dzieci i tak też było w tym przypadku. - Najlepszą radą jest to, że nie komentuję i się nie sprzeciwiam. Ich los należy do nich - stwierdziła.

Co Magda Gessler sądzi o swojej przyszłej synowej? - Tadeusz znalazł fantastyczną partnerkę. Bardzo odpowiedzialną. Zależało mu na takiej kobiecie z fantazją... i z dużym biustem - tak, jak ja - powiedziała.

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

O związku Tadeusza Müllera i Małgorzaty Downar spekulowano od jesieni 2020 roku. Para potwierdziła to jednak dopiero w maju 2021 roku. Narzeczona syna Magdy Gessler jest współzałożycielką agencji marketingowej. Pracowała z takimi markami jak Veclaim Jessiki Mercedes, czy La Mania Joanny Przetakiewicz.

Tadeusz Müller przez 13 lat był związany z Blanką Zawadą. Ich związek rozpadł się kilka miesięcy temu.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości