Gwiazdy

Magda Bereda pracuje nad debiutancką płytą. Specjalnie dla fanów zaśpiewała nowy utwór „Over The Sea”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Występy w Internecie to dla Magdy chleb powszedni. Od lat nagrywa i komunikuje się z fanami w ten sposób. Jak spędza czas podczas kwarantanny? Młoda artystka przyłącza się do różnych akcji charytatywnych oraz pracuje nad debiutancką płytą. Pierwszymi efektami pochwaliła się w dniu swoich urodzin. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzał nowy singiel „Over The Sea”.

Magda Bereda - młoda artystka

Magda Bereda to artystka, która swoją muzyczną karierę zaczynała w Internecie. Od najmłodszych lat tworzyła autorskie utwory i dzieliła się nimi z użytkownikami YouTube. Na kanale gwiazdy usłyszeć możemy także wiele znanych coverów oraz piosenki stworzone z komentarzy fanów.

Mimo wielu osiągnięć wokalistka uważa się za normalną, skromną i uśmiechniętą dziewczynę, która udowadnia, że każde marzenia można spełnić. Jeszcze nie tak dawno w twórczość Magdy wierzyła mała garstka osób, dziś artystka ma milionową publikę.

Magda Bereda – nowa piosenka

Podczas kwarantanny Magda nie próżnuje. 4 kwietnia wokalistka zaśpiewała w charytatywnym koncercie TVN emitowanym na Player.pl, a 16 kwietnia dołączyła do akcji #zostajewdomu, podczas której wraz z innymi znanymi muzykami dała koncert prosto ze swojego domu. Wolny czas także twórczo zainspirował Magdę. Obecnie pracuje nad płytą, na której pojawią się jej własne kompozycje. Co ciekawe, niektóre z nich stworzyła, mając zaledwie 14 lat. Na krążku pojawi się także utwór, który specjalnie dla Magdy napisała Margaret.

Wszystkie piosenki będą w języku polski, z wyjątkiem jednej. Singiel „Over The Sea” to wyjątkowy utwór, który wokalistka opublikowała w dniu swoich urodzin.

Aktualnie wszystkie prace są wstrzymane, ale przez Internet dajemy radę to wszystko nadrabiać. Ja czuje się dobrze, powoli odkrywam siebie, dużo tworzę muzycznie, dużo udzielam się w Internecie i spędzam czas z ludźmi, którzy też mają ten czas wolny

– powiedziała Magda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości