Gwiazdy

Maffashion wrzuciła zdjęcie w bikini. Odpowiedziała, dlaczego tak mocno schudła

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Maffashion nie ma ostatnio najłatwiejszego czasu. Blogerka modowa jakiś czas temu rozstała się z Sebastianem Fabijańskim, a w sieci ciągle pojawiają się nowe spekulacje na temat życia prywatnego dawnej pary. Julia Kuczyńska nie ukrywa, że w ostatnim czasie gubi kilogramy przez to, co się u niej dzieje.

Głośne rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykali się ze sobą od grudnia 2019 roku. Ich znajomość szybko się rozwinęła. Po niedługim czasie sieć zalały informacje o ciąży blogerki modowej. Mały Bastian przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku. Zakochani szybko też postanowili sprowadzić się do wspólnego domu. Niestety, niedawno po niespełna 3 latach znajomości i budowania wspólnego życia, poinformowali o rozstaniu.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

- Nie byłem fair wobec Julki i bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz. Bardzo jest mi z tego powodu przykro i wstyd. Nie chcę tutaj świrować na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy, nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj jakoś zwariowałem. Publicznie bardzo przepraszam za to Julię, że takie rzeczy gdzieś tam się działy. Tak jak mówię, nie boję się tej prawdy na swój temat, nie chcę też tego kisić w sobie - mówił aktor w wywiadzie dla "Pudelka".

Maffashion chudnie ze stresu

Zarówno fani Maffashion, jak i Sebastiana Fabijańskiego ciągle komentują pod fotografiami byłych partnerów ich rozstanie. Podobnie było i tym razem, kiedy Julia Kuczyńska opublikowała na swoim profilu na Instagramie efekty basenowej sesji. Pod zdjęciem, do którego zapozowała w mocno wyciętym bikini jedna- Kochana chyba schudłaś, ale i tak wyglądasz świetnie - napisała jedna z internautek.

Na odpowiedź Julii Kuczyńskiej nie trzeba było długo czekać. - Trochę stresu za dużo ostatnio - wyznała szczerze blogerka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości