Gwiazdy

Lindsay Lohan wyszła za mąż. "Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
glamour.pl, people.com
Lindsay Lohan

Początek lipca okazał się niezwykle emocjonujący dla wszystkich fanów Lindsay Lohan. W dniu swoich urodzin artystka opublikowała w mediach społecznościowych ważny post. W poruszających słowach opisała w nim swoje szczęście, wynikające z zamążpójścia. - Każda kobieta powinna się tak czuć - stwierdziła gwiazda. Kim jest jej wybranek?

Lindsay Lohan wyszła za mąż

Lindsay Lohan zaskoczyła swoich fanów wspaniałą nowiną. 2 lipca br. światowej sławy aktorka skończyła 36 lat i postanowiła uczcić to wyjątkowy sposób. W mediach społecznościowych opublikowała emocjonalny wpis dotyczący formalizacji związku z finansistą Baderem Shammasem.

- Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Odnalazł mnie i wiedział, że chcę jednocześnie znaleźć szczęście i łaskę. Jestem oszołomiona, że ​​to mój mąż. Moje życie i moje wszystko. Każda kobieta powinna się tak czuć każdego dnia - napisała gwiazda na swoim instagramowym profilu.

Lindsay Lohan i Bader Shammas stanęli na ślubnym kobiercu

Linsay Lohan powiedziała sakramentalne "tak" podczas kameralnej ceremonii. Co ciekawe, jej ukochany nie jest związany ze światem show-biznesu. 35-letni Bader Shammas pracuje jako finansista i wyraźnie stroni od medialnego poklasku, jednak za sprawą instagramowego postu aktorki zwrócił uwagę całego świata.

Wpis doczekał się wielu pozytywnych komentarzy. Przyjaciele i fani artystki złożyli młodej parze najlepsze życzenia. W licznym gronie składających powinszowania osób znalazła się między innymi Paris Hilton.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: glamour.pl, people.com

Źródło zdjęcia głównego: James Gourley/Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości