Gwiazdy

Travis Barker trafił do szpitala. Córka muzyka prosi fanów o modlitwę

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TMZ
Travis Barker i Kourtney Kardashian

Travis Barker trafił do szpitala. Znany muzyk i mąż Kourtney Kardashian został przetransportowany do placówki na specjalnych noszach. Towarzyszyła mu żona oraz 16-letnia córka. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną hospitalizacji.

Travis Barker i Kourtney Kardashian

Travis Barker jest amerykańskim muzykiem, kompozytorem i perkusistą. Większość osób kojarzy go z działalności w zespole Blink-182, jednak na swoim koncie ma też współprace z gwiazdami takimi jak Black Eyed Peace czy The Game. Media interesują się nie tylko jego karierą muzyczną, ale także życiem miłosnym.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Perkusista od 2021 roku spotyka się z gwiazdą reality show Kourtney Kardashian. Para wzięła w tym roku ślub i wspólnie tworzy patchworkową rodzinę. Kourtney ma trójkę dzieci z poprzedniego związku ze Scottem Disickiem, a Travis dwójkę - Alabamę i Landon, które są owocami miłości z modelką Shanną Moakler.

Travis Barker w szpitalu

28 czerwca do fanów muzyka dotarła bardzo niepokojąca wiadomość - Travis Barker trafił do szpitala. Jak podaje portal TMZ, muzyk został przetransportowany do karetki na specjalnych noszach. Na zdjęciach widzimy artystę w towarzystwie medyków oraz jego żony i 16-letniej córki Alabamy.

Małżonkowie pojawili się w szpitalu już we wtorek rano (West Hills). Niestety stan perkusisty był na tyle poważny, że zdecydowano się go przetransportować do Cedars-Sinai Medical Center. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, co dolega muzykowi. Jego córka poprosiła fanów, by modlili się za jej ojca.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TMZ

Źródło zdjęcia głównego: John Shearer / Contributor / Getty Images

Pozostałe wiadomości