Gwiazdy

Linda Evangelista pokazała oszpeconą twarz. "Próbuję kochać siebie taką, jaka jestem"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Linda Evangelista jakiś czas temu została oszpecona przez chirurgów podczas zabiegu medycyny estetycznej. Słynna top modelka wycofała się z branży. Teraz powraca silniejsza i ma do przekazania mocne hasło. Dziś 57-latka bez skrępowania mówi o swojej historii.

Linda Evangelista oszpecona podczas zabiegu

Linda Evangelista w latach 90. zapisała się na światowych pokazach mody jako ikona. Topmodelka podbijała największe wybiegi, a jej zdjęcia oglądaliśmy na okładkach prestiżowych magazynów mody takich jak "Vogue", "Marie Claire" czy "Harper’s Bazaar". Od kilku lat trudno było dowiedzieć się, jak wygląda gwiazda, ponieważ porzuciła życie publiczne. Wszystko przez nieudany zabieg, któremu poddała się w 2016 roku. Gwiazda przeszła kriolipolizę, czyli nieinwazyjne usunięcie tkanki tłuszczowej. Niestety, jej ciało zostało przez to nieodwracalnie zdeformowane.  

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Topmodelka próbowała walczyć ze skutkami nieudanego zabiegu. Nagromadzony tłuszcz usiłowała zlikwidować poprzez wykańczające treningi i głodówki. Zdesperowana Evangelista udała się także do lekarzy, ci jednak stwierdzili przerost tkanki tłuszczowej. Aby się jej pozbyć, modelka dwukrotnie poddała się liposukcji. Ostatecznie pozwała firmę Zeltiq Aesthetics Inc., domagając się 50 milionów dolarów odszkodowania.

Linda Evangelista na okładce Vogue'a

Najnowsze wydanie brytyjskiego Vogue'a wskazuje, że światowej Linda wróciła do branży. W wywiadzie dla magazynu modowego wprost mówiła o oszpeconej twarzy. 57-latka wystąpiła na okładce w czerwonej stylizacji składającej się z kapelusza, chusty i połyskującej pikowanej kurtki.

- Próbuję kochać siebie taką, jaka jestem - podkreśliła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Gary Gershoff/Getty Images

Pozostałe wiadomości