Leonardo DiCaprio ma nową dziewczynę? Jest młodsza aż o trzy dekady. "To przestało być śmieszne"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Wp.pl

Leonardo DiCaprio znany jest z zamiłowania do młodszych kobiet. Jeszcze niedawno widywany był z 23-letnią Victorią Lamas, a teraz często pokazuje się w towarzystwie 19-letniej modelki Eden Polani. Pogłoski o nowym romansie nie spodobały się internautom.

Leonardo DiCaprio ma nową sympatię?

Nie od dziś wiadomo, że Leonardo DiCaprio ma słabość do młodszych od siebie kobiet. Aktor najczęściej widywany jest w towarzystwie atrakcyjnych modelek, których wiek nie przekracza 25 lat. Niestety żadnej z nich nie udało się przekonać 48-letniego gwiazdora do poważniejszych deklaracji.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Ostatnio artysta spędza dużo czasu z 19-letnią modelką z Izraela, Eden Polani. Zagraniczne media spekulują, że być może to właśnie ona zajęła miejsce 23-letniej Victorii Lamas, z którą Leonardo spotykał się jeszcze na początku tego roku. Niestety pogłoski o nowym romansie nie spodobały się internautom, a DiCaprio stał się bohaterem wielu memów i nagrań.

Leonardo DiCaprio krytykowany

Użytkownicy mediów społecznościowych nie mają litości dla 48-letniego aktora. Sieć zalewają posty, w których wyśmiewają różnice dzielącą go od młodej modelki. - "Co facet po pięćdziesiątce może mieć wspólnego z 19-latką? ", "Przecież on jest trzy dekady starszy od niej", "To przestało być śmieszne 10 dziewczyn temu" - podsumowali zachowanie aktora na Twitterze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Taylor Hill / Contributor

Pozostałe wiadomości