Gwiazdy

Elegancka Lara Gessler na romantycznej randce z mężem. "Serdecznie polecam, bo umordowany rodzic, to żaden powód do dumy"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/EastNews

Lara Gessler to szczęśliwa żona i mama, która z powodzeniem łączy życie rodzinne i biznes. Codzienne obowiązki mogą jednak przytłoczyć, dlatego córka znanej restauratorki postanowiła nieco zwolnić tempo i spędzić trochę czasu z ukochanym. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z randki, na którą się wybrali z okazji jej imienin.

Lara Gessler – romantyczny wieczór w towarzystwie męża

Odkąd na świece pojawiła się Nena, świat Lary Gessler nieco się zmienił. Córeczka stała się jej oczkiem w głowie, a restauratorka każdą chwilę poświęca dziewczynce. Szczęśliwa mama relacjonuje w sieci postępy swojej pociechy, a także publikuje wiele jej zdjęć.

- Jest wspaniale, trafiło nam się przekochane dziecko. Do rodzicielstwa podchodzę bardzo intuicyjnie. Ona jest łagodna, przesypia całe noce i nie krzyczy za dużo – opowiadała podczas jednej z wizyt w Dzień Dobry TVN.

Niedawno Lara przyznała się jednak do małej "odskoczni". Świeżo upieczona mama z okazji imienin założyła elegancką, kwiecistą, odsłaniającą ramiona i plecy kreację, zrobiła staranny makijaż i wraz z ukochanym wybrała się wieczorem do restauracji. Jak przyznała, była to pierwsza randka od narodzin Neny.

Z okazji moich imienin - Lary 18 Maja - rodzice mieli wczoraj randkę. Pierwszą, prawdziwą randkę odkąd Nena się urodziła. Wreszcie można było się wyszykować i pójść wieczorem do restauracji. Cudo! Serdecznie polecam wszystkim, bo umordowany rodzic, to żaden powód do dumy

- przyznała.

Fani komentują nowe zdjęcie Lary

Nowy post Lary wywołał poruszenie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to fani zachwycali się wyglądem restauratorki. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda promiennie i kwitnąco, a macierzyństwo po prostu jej służy.

- Suuuuper! A Ty jako mama rozkwitasz!!! Pięknie wyglądasz!! Wszystkiego dobrego. Piękna!... wspaniale jest wyjść z ukochanym - piszą internauci.

Głos zabrał także mąż, który pod postem Lary wyznał: Kocham Cię.

Lara Gessler – szczęśliwa mama. „Trafiło nam się przełaskawe dziecko, przesypia całe noce”

Zobacz także:

Lara Gessler świętuje urodziny męża: "Mój najukochańszy"

Aktorki oszukane na milion złotych. Na celowniku przestępców była m.in. Lara Gessler. "Parę osób zostało zastraszonych"

Gwiazdy zmieniają imiona. Jak wcześniej nazywała się Lara Gessler?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości