Gwiazdy

Lara Gessler na okładce prezentuje brzuch po porodzie. "Jak Baby z Dirty Dancing!"

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Lara Gessler na okładce prezentuje brzuch po porodzie. "Jak Baby z Dirty Dancing!"

Kamil Piklikiewicz/East News

Lara Gessler opublikowała zdjęcie okładki magazynu, na której pokazała, jak wygląda jej brzuch niecałe pięć miesięcy po porodzie. Czy restauratorka wróciła do formy sprzed ciąży? A może uznała, że to za wcześnie? Zobaczcie sami.

Lara Gessler pokazuje brzuch 

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg pod koniec października powitali na świecie córeczkę. Od tamtej pory ich media społecznościowe przepełnione są fotografiami małej Neny. Dumna mama na bieżąco relacjonuje, jak spełnia się w nowej roli. Dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców.

Teraz restauratorka przygotowała fanom niemałą niespodziankę. Po niespełna pół roku od porodu zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej brzuch. Do tej pory zamieszczała zdjęcia w luźnych sukienkach lub koszulkach, ale ostatnio wzięła udział w sesji fotograficznej na potrzeby magazynu "Women's Health". Efektem tej współpracy jest okładka kwietniowego wydania, do której zapozowała w krótkim topie i bordowych majtkach.

Lara Gessler prezentuje ciało po ciąży

Wszystko wskazuje na to, że Lara Gassler w bardzo krótkim czasie wróciła do formy sprzed ciąży. Nic dziwnego, że z dumą prezentuje swoją smukłą sylwetkę. Jej płaski brzuch imponuje, a pod zdjęciem pojawiły się same entuzjastyczne opinie.

- Rozumiem, że to bardzo stare zdjęcie sprzed ciąży i w ogóle gdy miałaś 13 lat, prawda? Lara sztos! Cudowna! – napisała jedna z blogerek.

- No pięknie mamuśka – dodała piosenkarka Magda Steczkowska.

Co więcej, niektórzy twierdzą, że Lara na tej okładce wygląda jak bohaterka z "Dirty Dancing".

- Wyglądasz na niej jak Baby z "Dirty Dancing"! Genialnie! - czytamy w komentarzach. 

Numer magazynu z Larą Gessler trafił już do kiosków. Ciekawe, czy młoda mama, udzielając wywiadu, zdradziła swój sposób na smukłą sylwetkę. Być może restauratorka ma wolny czas, by poćwiczyć w domowym zaciszu. Ostatnio w Dzień Dobry TVN przyznała, że Nena jest spokojnym dzieckiem:

- Jest wspaniale, trafiło nam się przekochane dziecko. Do rodzicielstwa podchodzę bardzo intuicyjnie. Ona jest łagodna, przesypia całe noce i nie krzyczy za dużo – mówiła w naszym programie.

Zobacz wideo: Lara Gessler – szczęśliwa mama. 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0