Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zabrał młodszą koleżankę na kolację i wino. "Zostaliśmy sami". Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki podobnie jak wielu Polaków skorzystał z czasu poluzowania obostrzeń i wybrał się do jednej z warszawskich restauracji. W ogródku lokalu nie spędzał jednak czasu samotnie. Towarzyszyła mu jedna z piosenkarek. Fani byli zaskoczeni tym spotkaniem.

Kuba Wojewódzki na kolacji z koleżanką

Kuba Wojewódzki od prawie 20 lat kojarzony jest głównie ze swoim talk-show. Program ciągle cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a i gwiazda prowadzącego zdaje się nie gasnąć. Nic zatem dziwnego, że media niemalże od początku kariery dziennikarza próbują zdobyć informacje o jego życiu prywatnym.

Kuba znany jest nie tylko w telewizji, ale także w sieci. Jego konto na Instagramie śledzi prawie 1,5 miliona osób. Tym razem dziennikarz pokazał, jak spędzał poniedziałkowy wieczór. Towarzyszyła mu Ewa Farna.

- Dopiero godzina 1:00 a zostaliśmy sami. Ludzie nie potrafią się bawić... (Po czesku) Lide nemohou hrat... - czytamy.

To nie pierwszy raz, kiedy ta dwójka razem spędzała czas. Kuba i Ewa są bardzo dobrymi znajomymi. Wokalistka kilkukrotnie gościła w programie dziennikarze, a oboje mieli okazję lepiej się poznać podczas pracy przy programie "X Factor".

Kuba Wojewódzki - związki

Życie miłosne gwiazdora TVN od zawsze budziło ogromne emocje. Pamiętamy, kiedy romansem Wojewódzkiego i Anny Muchy żył cały show-biznes. W 2003 r., kiedy zaczęli się spotykać, 40-letni wówczas Kuba Wojewódzki był jedną z topowych polskich gwiazd. W tym samym czasie młodsza od niego o 17 lat Anna Mucha, prężnie rozwijała swoją karierą aktorską. Niestety, po niespełna 3 latach miłosna idylla dobiegła końca. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki rozstali się w 2006 r.

Kolejnym głośnym medialnie związkiem dziennikarza był ten z Renatą Kaczoruk. Para zaczęła spotykać się w 2013 r. Ich związek przetrwał 5 lat.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Ewa Farna o rodzinie i przymusowej przerwie od pracy

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości