Gwiazdy

Kuba Badach ma nowe zajęcie. Tylko 5 osób będzie mogło z nim współpracować

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kuba Badach, mąż Oli Kwaśniewskiej, Dzień Dobry TVN

Kuba Badach już niedługo sprawdzi się w roli mentora. Mąż Oli Kwaśniewskiej razem z innymi polskimi artystami będzie miał okazję podzielić się swoim doświadczeniem i cennymi wskazówkami. Muzyk został zaproszony do współpracy przez Fundację Fabryki Norblina.

Kuba Badach ma nową pracę

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są jednym z najbardziej tajemniczych małżeństw w polskim show-biznesie. Co prawda zakochanym zdarza się wrzucać do sieci zdjęcia z domowego zacisza, ale w porównaniu do koleżanek i kolegów z branży i tak nie pokazują za wiele. Swoją drogą, Badach dopiero rok temu dołączył do społeczności Instagrama.

Muzyka to druga miłość męża Oli Kwaśniewskiej. Kuba Badach śpiewa, komponuje, aranżuje, produkuje, a od niedawna spełnia się też jako dziennikarz radiowy. Oczywiście autorska audycja jest poświęcona właśnie muzyce. Jego talent i wszechstronność ostatnio zostały docenione po raz kolejny. Artysta dołączył jako mentor do programu stypendialnego Music Masterclass Fundacji Fabryki Norblina. Oprócz niego swoim doświadczeniem dzielić się będą również: Hania Rani, Natalia Przybysz, Piotr Metz, Marek Napiórkowski, Andrzej Smolik i Adam Sztaba.

Kuba Badach pomoże młodym muzykom

Program został stworzony z myślą o utalentowanych muzycznie solistach i zespołach, którzy nie mają jeszcze podpisanego kontraktu z profesjonalną wytwórnią płytową. W spełnieniu marzeń mają im pomóc starsi, bardziej doświadczeni koledzy.

- Każdy z nich ma świadomość trudności funkcjonowania świata artystycznego i chętnie podzieli się z młodszymi artystami cennymi wskazówkami - tłumaczy Patrycja Słomczyńska z Fundacji Fabryki Norblina.

Piątka stypendystów zostanie wyłoniona na przełomie lutego i marca. Żeby zgłosić się do programu, trzeba mieć ukończone 18 lat. Chętni mogą aplikować do 21 lutego!

Kuba Badach o przyjaźni i samochodach

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości