Książę Harry i Meghan ponownie jako wolontariusze. Tym razem para pracowała w amerykańskiej piekarni

Książę Harry, Meghan Markle
Cover Video/x-news
Książę Harry i Meghan choć nie pełnią już ważnych funkcji w rodzinie królewskiej, nadal są zaangażowani w działalność charytatywną. Mieszkająca w Stanach Zjednoczonych para postanowiła ostatnio odwiedzić jedną z lokalnych piekarni. Na miejscu aktywnie zaangażowali się w pomoc przy przygotowywaniu posiłków.

Książę Harry i Meghan Markle charytatywnie

Książę Harry i Meghan Markle od kilku miesięcy kroczą własną drogą i nie pełnią już obowiązków wobec brytyjskiego tronu. Para mieszka obecnie w Los Angeles, gdzie z dużym zaangażowaniem bierze udział w różnego rodzaju działalnościach charytatywnych. Dla przykładu - w kwietniu podczas pandemii oboje roznosili posiłki osobom, które znajdują w grupie o podwyższonym ryzyku zakażenia. Wnuk królowej Elżbiety miał też okazję uczestniczyć w wideorozmowie z rodzinami, które opiekują się dziećmi z różnymi problemami zdrowotnymi.

Zobacz niezapomniane momenty z czasów, gdy pełni jeszcze ważne funkcje w rodzinie królewskiej.

''Dziś druga rocznica ślubu Meghan i Harry’ego. Niezapomniane momenty z książęcych wystąpień'', żródło: Press Assiociation/x-news

Książę Harry i Meghan w piekarni

Książęca para nie ustaje w działaniach. Tym razem Harry i Meghan udali się do jednej z piekarni w Los Angeles. Tam razem aktywnie przygotowywali jedzenie dla starszych i potrzebujących osób, nie zapominając o stosowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa. Moment ten został uwieczniony na zdjęciach zamieszczonych przez zakład, który podziękował za zaangażowanie pary.

Nasza ekipa była zachwycona pracą z nimi – pomogli przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej na temat programu #FeedHope

- czytamy na Instagramie.

Zobacz też:

Dorota Wellman o samoakceptacji: "Słyszę o sobie 'świnia', ale nie będę się wieszać z tego powodu"

Loki i sportowy stój, czyli Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z dawnych lat. „Ubrać się stosownie do okazji to umiałam zawsze”

Anna Kalczyńska na spotkaniu z najlepszymi przyjaciółkami. „Moje siostry”

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości