Gwiazdy

"Chodzi o to, żeby ten związek pielęgnować". Izabela Macudzińska opowiada o swojej relacji z mężem

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska

Uczestniczka programu "Królowe życia" opowiedziała o swoim największym marzeniu, a także zdradziła, co jest podstawą jej udanego wieloletniego związku. Czego nie wiedzieliśmy o Izabeli Macudzińskiej-Borowiak? Co jest kluczem do sukcesu damsko-męskiej relacji?

"Królowe życia": Izabela Macudzińska-Borowiak o przepisie na udany związek

36-letnia bohaterka "Królowych życia" może się pochwalić nie tylko dostatnim, poukładanym życiem, ale również stałym związkiem. Jak się okazuje, Izabela wiernie trwa przy boku swojego partnera Patryka Borowiaka już od 19 lat. Ten sukces wywołuje wiele pytań, w szczególności o to, jak para pielęgnuje swój związek.

- Ciężko to powiedzieć, bo tak naprawdę my przebywamy ze sobą 24 godziny na dobę. Dużo osób zadaje nam to pytanie, jak to jest w ogóle możliwe, że po tylu latach związku my nadal jesteśmy razem, my nadal się kochamy. (...) To, że kogoś się zdobyło, nie znaczy, że nie trzeba się starać. Trzeba się starać całe życie. To jest najważniejsze - zauważyła w wywiadzie dla serwisu dziendobry.tvn.pl. - I nie można odpuszczać. Chodzi o to, żeby ten związek pielęgnować- dodała.

Izabela Macudzińska-Borowiak spełnia największe marzenie

Królowa życia niedawno przyznała w mediach, że spełnia swoje największe marzenie, jednak nie chciała powiedzieć, czym ono właściwie jest.

- To jest moje, mojego męża i naszej córki marzenie, ale to zdradzę niedługo. Tak naprawdę moje wszystkie marzenia do tej pory się ziściły. Mam cudownego męża, wspaniałą córkę. Nie wiem, co do szczęścia mogłoby być mi bardziej potrzebne - przyznała Izabela Macudzińska. - Najważniejsze jest to, że jesteśmy zdrowi, i szczęśliwi i jesteśmy razem.

"Królowe życia" - niezwykły program

"Królowe życia" to serial dokumentalny rozgrywający się w sercu Dolnego Śląska, dzięki któremu każdy widz ma możliwość obserwowania codziennego życia barwnych i przebojowych bohaterów. To ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją według własnego scenariusza i na własnych warunkach.

Oglądaj program "Królowe życia" w czwartki i piątki o godz. 22.05 na kanale TTV. Odcinki „Królowych Życia” są dostępne online na platformie VOD player.pl.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości