Nowy sezon "Królowych życia" przynosi zmiany. Nie zobaczymy już wszystkich uczestników

Królowe życia TTV Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
Rafał Grabias żegna byłego ukochanego
Źródło: x-news
W kolejnym sezonie "Królowych życia" szykują się wielkie zmiany. Fani programu nie zobaczą już między innymi szalonego duetu Rafała i Gabriela. Na ekranach zadebiutują za to nowe twarze. Kim są uczestnicy?

"Królowe życia" – nowy sezon

"Królowe życia" to program, który zyskał grono wiernych fanów. Duet Rafała i Gabriela oraz Dagmara z synem Conanem niejednokrotnie rozbawiali widzów siedzących przed telewizorami. Jak się okazuje, w sezonie część uczestników pożegnała się z show. W ich miejsce pojawiły się nowe twarze. Z doniesień produkcji wiadomo, że w 10. sezonie nie zobaczymy Gabriela i Rafała. W mediach społecznościowych stacja TTV poinformowała, że duet nie pojawi się na ekranach w wyniku braku porozumienia.

Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach "Królowych życia"

– czytamy.

Na Instagramie produkcja zdradziła, kim będą nowi uczestnicy programu "Królowe życia". To między innymi Leon van Nispen, autor bloga "Holender w Trójmieście", który w show pojawi się ze swoim mężem Damianem Antczakiem van Nispenem. Na ekranach zadebiutują także stylistka fryzur Anna Renusz oraz influencerka Sylwia Peretti. W show pojawią się też, żyjące w miłosnym trójkącie, Patrycja Banaś i Justyna Wojciukiewicz.

Dla wiernych fanów programu mamy także dobrą wiadomość. W 10. Edycji nie zabraknie Dagmary Kaźmierskiej z synem Conanem oraz ich przyjaciół Jacka i Edzi. Dalej w show uczestniczyć będą Izabela Macudzińska, jej mąż Patryk oraz córka Eliza. Widzowie będą mogli śledzić także dalsze losy Laluny Unique, a dokładnie Katarzyna Alexander.

"Królowe życia" – kiedy nowe odcinki?

10. sezon "Królowych życia" pojawi się na antenie już 3 września. Premierowe odcinki fani będą mogli oglądać dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz piątki o godzinie 22:15. Na widzów z pewnością czekać będzie wiele emocji.

Nasze królowe nie są przeciętne i korzystają z życia, jak tylko mogą. Nie przejmują się głosami innych. Idą przez życie z podniesiona głową. Co zobaczycie w 9. sezonie? Niespodzianek i zwrotów akcji na pewno nie zabraknie. Śmiech będzie się przeplatał z chwilami smutku i zadumy. Jak to w życiu już bywa. Jedno jet pewne. Dobra zabawa gwarantowana!

- przekazuje produkcja.

Zobacz też:

Gdy Robert Lewandowski poznał Anię, skłamał, że ma na imię Andrzej. Poznaj ciekawe fakty z okazji urodzin sportowca

5 rzeczy, których nie wiesz o Harrym Stylesie. Kim chciał zostać, zanim rozpoczął muzyczną karierę?

Ubezwłasnowolniona Britney Spears chciała wydostać się spod kurateli ojca. Sąd podjął decyzję

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości