Królowa Camilla pogrążona w żałobie. Nie żyje jej ukochany. "Byliśmy zakochani, a potem mnie rzuciła"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Pierwsza miłość królowej Camilli, czyli Kevin Burke zmarł w wieku 77 lat. Camilla i Kevin poznali się na przyjęciu w Knightsbridge w 1965 roku. Chociaż ich znajomość była krótka, Burke podkreślił w biografii królowej, że była ona najlepszą partnerką, jakiego mógł sobie wymarzyć.

Pierwsza miłość królowej

Zagraniczne media poinformowały o śmierci Kevina Burkego, który przedstawiany był często jako pierwsza miłość królowej. Camilla i Kevin poznali się podczas przyjęcia Knightsbridge w 1965 roku. Ich uczucie nie trwało długo, jednak miało być bardzo płomienne. Ostatecznie ich drogi się rozeszły.

Kevin zdecydował się ożenić z inną kobietą. Jego żoną została dyrektorka reklamy Peta Baker, lecz relacja nie przetrwała próby czasu. 14 lat później związał się z Luisą Fairey i w wieku 58 lat po raz pierwszy został ojcem.

Kevin o relacji z Camillą

Mimo że relacja Kevina i Camilli przypominała raczej romans niż poważny związek, mężczyzna zawsze darzył byłą sympatię szacunkiem i bardzo miło wspominał wspólnie spędzony czas. W biografii o królowej powiedział nawet: "To była najlepsza zabawa i Miałem najlepszego i najfajniejszego partnera, jakiego można sobie wymarzyć".

Dodał także, że to ona zdecydowała się zakończyć ich relację. - Camilla była niezwykle popularna i chociaż nie była pięknością, była atrakcyjna i seksowna. Byłem z Camillą przez cały ten rok. Przypuszczam, że byliśmy zakochani, a potem mnie rzuciła. Dlaczego? Krótka odpowiedź jest taka, że ​​ona miała bal w Londynie - przekazał autorce książki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Mirror.uk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości