Gwiazdy

Zobacz rozczulający świąteczny spot serialu "Kontrola 2". "Tu każdy jest wyjątkowy"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
tvn.pl/player.pl
"Kontrola 2" - świąteczny spot
"Kontrola 2" - świąteczny spotPlayer.pl
wideo 2/11

Uwielbiany przez widzów serial "Kontrola" powraca z drugim sezonem. Pierwsze odcinki dostępne są już na Player.pl. Promocji produkcji towarzyszy świąteczny spot, który chwyta za serce. Zobaczcie sami.

"Kontrola 2" w Playerze

"Kontrola" to polski serial autorstwa Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, który powstał jako etiuda szkolna, a okazał się międzynarodowym hitem. Nic więc dziwnego, że produkcja doczekała się kontynuacji - i to z Player.pl!

Nas nieustannie ten sukces zaskakuje. (...) Nikt, robiąc etiudę w szkole, nie spodziewa się, że będzie potem z tego miał serial w Playerze

Za scenariusz i reżyserię niezmiennie odpowiada Natasza Parzymies, a realizuje Natalia Grzegorzek z Koskino. Producentem ze strony Playera jest Marta Pasławska. Natomiast zdjęcia są autorstwa Filipa Pasternaka.

"Kontrola 2" - o czym jest serial?

W drugim sezonie los ponownie krzyżuje drogi głównych bohaterek: Natalii i Majki. Przypadkowe spotkanie na lotnisku okazało się przełomowe w ich życiu i dało początek młodzieńczej miłości: spontanicznej i burzliwej.  W okresie świąt Bożego Narodzenia zbliża się dla nich czas refleksji i podsumowań. Dziewczyny postanawiają zawalczyć o swoje szczęście. Czy im się uda?

W rolach głównych ponownie zobaczymy: Adriannę Chlebicką (Natalia) i Ewelinę Pankowską (Majka). Do obsady nowych odcinków dołączyli m.in.: Adrianna Biedrzyńska, Dorota Stalińska oraz Jędrzej Hycnar.

Premierowe odcinki ośmioodcinkowej serii Player Original dostępne są już od 21 grudnia 2021 roku na platformie Player.pl

"Kontrola 2" - świąteczny spot

Z okazji świąt Bożego Narodzenia został przygotowany specjalny spot promocyjny, który chwyta za serce. Odnajdziemy w nim takie hasła jak: "Wigilia dla wszystkich", "W te święta nikt nie będzie sam", "Tu każdy jest wyjątkowy", "Tu jest miejsce dla Ciebie".

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: tvn.pl/player.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości