Gwiazdy

"Kogel Mogel" wraca do kin. "Czwarta część przypomina jedynkę"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Jak zmienili się bohaterowie kultowej komedii?

W styczniu miłośnicy nieprzeciętnego humoru i doskonałej gry aktorskiej będą mogli wybrać się do kin, by zrelaksować się przy kolejnej części kultowej serii "Kogel Mogel". Komedia obyczajowa wyreżyserowana przez Annę Wieczur ma szansę spotkać się z uznaniem nawet najbardziej wymagających widzów. W Dzień Dobry TVN o kulisach pracy nad wyjątkowym projektem opowiedzieli aktorzy Grażyna Błęcka-Kolska i Zdzisław Wardejn.

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" - kultowa komedia

Pierwsza część serii "Kogel Mogel" miała swoją premierę w 1988 roku. Wyreżyserowany przez Romana Załuskiego film, który do dziś bawi widzów w każdym wieku, na stałe zapisał się w historii polskiego kina. Nie dziwi zatem fakt, że wielbiciele komedii obyczajowych z nie lada entuzjazmem przyjęli wiadomość o kolejnych odsłonach kultowej produkcji. "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" to kontynuacja losów bohaterów doskonale znanych z poprzednich części, wzbogacona zupełnie nowymi wątkami.

- Już na samym początku filmu nagle, ni stąd, ni zowąd, będąc na wsi na tarasie, odbywamy piękny taniec - zdradził Zdzisław Wardejn, który w najnowszej odsłonie komedii "Kogel Mogel" po raz kolejny wcielił się w rolę Mariana Wolańskiego. Aktor podkreślił, że widzowie nie będą mogli narzekać na brak wrażeń związanych z wątkami miłosnymi. Dodał też, że w filmie doskonale funkcjonuje mechanizm komizmu, pozwalający publiczności błyskawicznie reagować na pełne humoru sceny. - Czwarta część przypomina jedynkę - stwierdził.

Grażyna Błęcka-Kolska, która zaprezentowała kunszt swoich umiejętności we wszystkich częściach popularnej serii, bardzo dobrze wspomina pracę na planie kultowej produkcji. Artystka nie ma wątpliwości, że grana przez nią postać błyskawicznie przypadła do gustu widzom.

- Jestem bardzo wdzięczna Kasi Solskiej, dlatego że poprzez Kasię widzowie bardzo mnie lubią i spotykam się codziennie z wielką miłością i energią od moich wielbicieli, za co bardzo dziękuję - wyznała aktorka.

Święto miłośników kina

Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w Gdyni
Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w GdyniDzień Dobry TVN
wideo 2/3

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" - o czym opowiada film?

Film wyreżyserowany przez Annę Wieczur będzie można zobaczyć w polskich kinach już od 7 stycznia 2022 roku. Szeregi obsady czwartej części serii "Kogel Mogel" zasilili między innymi Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Karol Strasburger, Marian Opania, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz.

Widzowie po raz kolejny będą mieli okazję śledzić porywające perypetie bohaterów, którzy z właściwym sobie zacięciem starają się sprostać licznym wyzwaniom dnia codziennego. Wątki miłosne przeplatające się z problemami rodzinnymi to zaledwie część atrakcji, które czekają na fanów kultowej serii podczas seansu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości