Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska dziękuje "kobietom mocy". "To pewna gotowość, do której trzeba dorosnąć"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

Agnieszka Kaczorowska aktywnie wspiera kobiety w dążeniu do niezależności i szczęścia. Udziela wywiadów, publikuje motywujące posty i dzieli się własnymi doświadczeniami. Teraz dziękuje wszystkim "kobietom mocy". Do kogo adresuje przekaz?

Życie i twórczość Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska jest aktorką, choreografką a także tancerką - młodzieżową Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010 roku. Kobieta jest też prezenterką telewizyjną. Grała w teatrze, przez kilka lat była również właścicielką szkoły tańca, którą zmuszona była zamknąć z powodu pandemii.

Rodzice Agnieszki Kaczorowskiej rozwiedli się, gdy ta miała 10 lat. W 2017 roku aktorka poznała tancerza, Macieja Pelę, z którym wzięła ślub rok później. W lipcu 2019 roku urodziła się ich pierwsza córka, Emila, a w lipcu 2021 roku druga – Gabriela.

Agnieszka Kaczorowska: "Dziękuję wszystkim kobietom mocy"

Agnieszka na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia. Pod fotografią, na której pozuje na ogrodowym fotelu, zdecydowała się na podziękowanie wszystkim otwartym kobietom:

- Cieszę się "z całych sił" (jak to mówi moja starsza)! Cieszę się, że jest wiele kobiet, które nie boją się mówić swojego zdania! Cieszę się, że jest mnóstwo kobiet, które pozytywnie motywują, napędzają i niewiarygodnie inspirują. Cieszę się, że tu, w przestrzeni Instagrama, widzę kobiety pokazujące, że praca nad sobą i swoim życiem to droga wydobywająca nieodkryte pokłady kobiecej mocy. Cieszę się, widząc pozytywne przekazy, że każda z nas ma w sobie wielką siłę. Cieszę się, gdy widzę kobiety szczęśliwe i uśmiechnięte! Cieszę się, że są kobiety, które unoszą brodę w górę i robią swoje, niezależnie od opinii innych ludzi! - napisała w mediach społecznościowych.

I cieszę się, że są kobiety, które są otwarte na takie kobiety… i na ich przekaz. To pewna gotowość, do której trzeba dorosnąć – wyznaje aktorka. Poniżej składa podziękowania "wszystkim takim kobietom mocy" i przyznaje, że zagląda do nich po moc inspiracji. Poniżej oznacza Agnieszkę Maciąg, Ewę Chodakowską, Annę Lewandowską, Magdę Mołek i Joannę Przetakiewicz. Na komentarz odpowiada między innymi Agnieszka Maciąg: "Dziękuję z całego serca. Ogromnie się cieszę. Przesyłam mnóstwo dobrej energii". Wpis komentują także jej fani: "Cieszę się, że i ja podjęłam pracę nad sobą i swoimi przekonaniami. Tak ważne jest wspieranie, a nie ocenianie. Agnieszko cieszę się, że również wspierasz" i "Ja potrzebowałam takich pokrzepiających słów. Bardzo mądre. Dziękuję Ci z całego serca".

Zobacz video: Agnieszka Kaczorowska ponownie została mamą. "Drugie porody są łatwiejsze, polecam"

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości