Gwiazdy

Klaudiusz Ševković świętuje 51. urodziny. Najmłodsza uczestniczka Big Brothera: "Moje serducho kochane"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Po 20 latach od premierowej edycji "Big Brothera" Klaudiusz Ševković nadal cieszy się sympatią fanów. Charyzmatyczny uczestnik pierwszego w Polsce reality show świętuje 26 września swoje 51. urodziny. Nie zapomnieli o nim nie tylko fani, ale także współlokatorzy z domu Wielkiego Brata.

Klaudiusz Ševković w programie "Big Brother"

Widzowie pierwszej polskiej edycji "Big Brothera" do dziś wracają wspomnieniami do scen z kultowego programu i jego uczestników. Jednym z nich był Klaudiusz Ševković. Reality show przyniosło mu nie tylko sympatię widzów, ale także możliwości, dzięki którym do dzisiaj zaangażowany jest w kilka poważnych biznesów. I chociaż od emisji premierowego sezonu BB minęło 20 lat, to rozpoznawalny jest do dzisiaj.

Klaudiusz Ševković - co robi

W 2003 roku Klaudiusz Ševković został prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów, a 4 lata później objął stanowisko menedżera polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej. Obecnie jest project menagerem w jednej ze śląskich firm, która organizuje największy event golfowy w Polsce.

Klaudiusz ma żonę Angielikę Caroline. Jego dzieci to 22-letnia Vanessa-Beverley i 20-letni Claudio-Tiger.

Klaudiusz Ševković - ile ma lat?

Uczestnik Big Brothera świętuje właśnie swoje 51. urodziny. Z tej okazji podzielił się z fanami zdjęciem z podróży.

- Kolejne urodziny, a w sercu Forever Young - czytamy we wpisie.

W komentarzach pod postem znajdziemy nie tylko życzenia urodzinowe od fanów, ale także od przyjaciół Klaudiusza. "Sto lat moje serducho kochane!" - napisała Karolina Pachniewicz, która była z 51-latkiem w pierwszej edycji "Big Brothera". "Wszystkiego najlepszego: zdrówka, miłości, radości i spełnienia wszystkich marzeń" - dopisywali wielbiciele.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Pasja do golfa Klaudiusza Ševkovića

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości