Klaudia El Dursi o powiększeniu rodziny. Czy gwiazda planuje po raz kolejny zostać mamą?

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi zdradziła, czy zamierza powiększyć swoją rodzinę. Prowadząca program "Hotel Paradise" w rozmowie z redaktorką cozatydzien.tvn.pl, Aleksandrą Głowińską opowiedziała o planach na powtórne macierzyństwo.

Klaudia El Dursi o powiększeniu rodziny

Klaudia El Dursi w rozmowie z redaktorką serwisu cozatydzien.tvn.pl nie ukrywa, że chciałaby powiększyć rodzinę, ale cały czas przekłada tę decyzję. Jednym z powodów są zobowiązania zawodowe modelki związane z prowadzeniem programu "Hotel Paradise". Na pytanie, czy słyszała, że fani show nie wyobrażają sobie kolejnych sezonów bez jej udziału, powiedziała:

- Też się o to martwię. Decyzja jeszcze nie zapadła. W zeszłym roku, kiedy ta data była odległa, to mówiłam optymistycznie, że to jest ten rok i trzeba zrobić kolejne dziecko, bo jak nie teraz, to już nigdy, ale im bliżej jestem tej daty, to się zastanawiam, czy jednak nie 2022, czy 2023. Nie wiem. Jeśli podejmę tę decyzję, to będzie ona spontaniczna, a jak już ją podejmę, to będę się martwiła, nie chcę wybiegać w przyszłość.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Klaudia El Dursi - kim jest

Klaudia El Dursi zyskała popularność dzięki udziałowi w 8. edycji programu "Top Model". Jakiś czas po zakończeniu show została prowadzącą "Hotelu Paradise", który okazał się wielkim hitem. Klaudia jest mamą dwóch synów - urodzonego w 2009 r. Dawida i młodszego od starszego brata o pięć lat - Jasia. Ojcem pierwszego z chłopców jest były partner modelki, natomiast tatą drugiego - obecny jej ukochany, Jacek Leszczyński.

Obecnie obaj chłopcy przebywają z mamą w Panamie, gdzie kręcona jest kolejna edycja programu "Hotel Paradise". Dzieci modelki uczą się zdalnie. Często pojawiają się także w jej mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości