Gwiazdy

Ciężarna Joanna Opozda w naturalnej odsłonie. "Piękna w każdym wydaniu"

Gwiazdy

Joanna Opozda

Antoni Królikowski zamieścił w sieci wyjątkową fotografię Joanny Opozdy ze sporym ciążowym brzuszkiem. Naturalny kadr spodziewającej się dziecka aktorki rozczulił fanów. - Wygląda zjawiskowo - czytamy w komentarzach.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski oczekują narodzin syna

Joanna Opozda i Antoni Królikowski latem ubiegłego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Wydarzenie to było szeroko komentowane w sieci, a zakochani chętnie publikowali zdjęcia z ceremonii, na której pojawiło się wiele gwiazd. Wśród zaproszonych była m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Niedługo później okazało się, że świeżo upieczone małżeństwo spodziewa się dziecka, a pod koniec grudnia wyjawili, jakie imię wybrali.

- Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić… Dlatego z niecierpliwością czekam na 2022, który dla mnie będzie rokiem mojego kochanego synka Vincenta - napisała Joanna Opozda na swoim profilu na Instagramie, nawiązując do konfliktu z ojcem.

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie ciężarnej Joanny Opozdy

Od przykrego incydentu z ojcem Joanny Opozdy na próżno było szukać jej nowych fotografii w mediach społecznościowych. Niektórzy fani zastanawiali się więc, czy wszystko w porządku. Najnowszy post jej męża rozwiał te wątpliwości. Antoni Królikowski z okazji walentynek opublikował naturalną fotografię żony. Widzimy na niej aktorkę w białej koszuli z koczkiem na głowie i lekkim uśmiechem.

My sweet Valentines

Zobacz wideo: Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym

Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym
Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym Źródło: Dzień Dobry TVN

Pod postem posypało się wiele komplementów i ciepłych słów. - Przepiękna!!!! Promieniejesz, kochana! Trzymam za Was kciuki - napisała aktorka Magdalena Lamparska. - Wygląda zjawiskowo - dodała kolejna internautka. "Piękna, naturalna, aż miło się patrzy", "Pani jest tak piękna. W każdym wydaniu", "Asia, jaki słodziak" - brzmiały następne wpisy.

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości