Gwiazdy

Kim Kardashian świętowała 40. urodziny. Amerykanie ostro skrytykowali jej zachowanie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Choć 40. urodziny Kim Kardashian były 21 października, to media wciąż rozpisują się na ich temat. I mają ku temu powód. W programie Basia Pasek wyjaśniła, co oburzyło Amerykanów, którzy nie szczędzili w słowach.

Kim Kardashian na bieżąco w mediach społecznościowych relacjonowała obchody 40. urodzin. Opublikowała dziesiątki wpisów, pokazujących jak świetnie się bawi z rodziną i znajomymi. Swoich gości zabrała na prywatną wyspę, na której dosłownie zapomnieli o życiu w dobie pandemii.

"Ludzie chorują, umierają, a oni sobie imprezują"

Kulisy urodzin celebrytki przybliżyła w programie Basia Pasek.

Kim Kardashian zorganizowała urodziny tak na bogato. To nie była jedna impreza, tylko ponad 7 dni wielkiej fiesty ze swoimi znajomymi. Echa po tym nie gasną, ponieważ Ameryka jest zszokowana, że w trakcie pandemii można robić takie rzeczy. Ludzie chorują, umierają, a oni sobie imprezują

- wyjaśniła nasza dziennikarka.

Urodziny Kim Kardashian w dobie pandemii

Pomimo stanu epidemicznego lista gości u Kim Kardashian była naprawdę długa. Pojawili się m.in. Kris Jenner, Kendall Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Scott Disick, Tristan Thompson oraz wiele innych osób związanych z klanem Kardashianów. Choć Ameryka należy do czołówki, jeśli chodzi o wzrost zakażeń koronawirusem, to o dystansie społecznym na urodzinach Kim można było zapomnieć. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie zamieszczone na jej profilu na Instagramie.

Co prawda była to prywatna wyspa, więc w jakiś sposób można to tłumaczyć, ale Ameryka mimo wszystko jest oburzona tym przekazem. Kim Kardashian odniosła się do sprawy i skomentowała, że teraz sobie uświadomiła, jaka jest uprzywilejowana

- podsumowała Basia Pasek.

Kim Kardashian - celebrytka

Kim Kardashian urodziła się 21 października 1980 roku, jest córką Kris Jenner i Roberta Kardashiana. Sławę zyskała przede wszystkim za sprawą programu "Z kamerą u Kardashianów", w którym występowała wraz ze swoją rodziną. Kim ma dwie siostry: Kourtney i Khloé oraz brata Roberta. Oprócz tego ma jeszcze przyrodnie siostry: Kendall Jenner i Kylie Jenner. Na tym nie koniec, bo posiada również przybrane rodzeństwo: Burtona Jennera, Brandona Jennera i Brody'ego Jennera i Casey Jenner. W 2014 roku poślubiła amerykańskiego rapera Kanye Westa, z którym ma dzieci.

Zobacz też:

Joanna Krupa świętuje pierwsze urodziny Ashy. "Marzyłam o Tobie przez 41 lat"

Sonia Bohosiewicz i jej muzyczny debiut "Robimy teledysk do mojej płyty, która ukaże się lada chwila"

Antek Królikowski i Joanna Opozda spędzają romantyczne chwile na kanapie. Fan: "Zazdroszczę"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości