Gwiazdy

Zapytano Kasię Warnke o możliwość powrotu do byłego partnera. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Pomponik
Katarzyna Warnke

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, więc Katarzyna Warnke już planuje, jak spędzi ten czas. Gwiazda ma obecnie problemy zdrowotne i porusza się o kulach, jednak nie traci pogody ducha, bo wie, że w tym szczególnym czasie może liczyć na wsparcie bliskich. Jak więc będą wyglądały jej święta? Aktorka została też zapytana, co uważa na temat powrotu do byłego partnera?

Święta u Katarzyny Warnke

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niedawno poinformowali media o zakończeniu związku. Po kilku latach małżeństwa postanowili się rozwieść, ale mimo to zachowali dobre relacje ze względu na 3-letnią córkę Helenkę. To będą ich pierwsze święta po rozstaniu. Kasia zamierza celebrować ten nadchodzący, wyjątkowy czas w roku ze swoją mamą i najbliższymi.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Już ustaliłyśmy z mamą, że sporą część tych świąt bierze na siebie. Ja mogę siedzieć przy stole i lepić pierogi, czymś się jednak zajmę. Myślę, że pomoc bliskich jest niezbędna, ale też święta polegają na tym, żeby być blisko. Ustaliłyśmy z mamą, że nie pieczemy w tym roku, żeby nie miała za dużo na głowie. Uważam, że trzeba zrobić wszystko, żeby się nie zamęczyć przed świętami. Nie sprawić, że one będą męką, bo święta są po to, żebyśmy się spotkali, żebyśmy mieli przestrzeń na przyjemne rzeczy, a kiedy szczególnie kobiety przysiadają do tego stołu bardzo zmęczone, to myślę, że cała konstrukcja tej przyjemności pada i tego bycia wspólnego, bo to jest potworny wysiłek wziąć wszystko na swoje barki - powiedziała Warnke w rozmowie z Pomponikiem.

Katarzyna zdradziła też, że jej córka Helena będzie obchodzić święta w dwóch domach. - No tak, myślę, że to jest kłopot wielu rodzin patchworkowych, a taką się właśnie stajemy. Spokojnie da się to połączyć. Zawsze najważniejsza jest relacja pomiędzy rodzicami, którzy się rozstają i staramy się, żeby była jak najlepsza - podkreśliła gwiazda.

Katarzyna Warnke o powrotach do ekspartnerów

Małżeństwo Stramowskiego i Warnke jest już zakończone i każde z nich zaczęło układać sobie życie na nowo. Katarzyna przyznała, że nie jest fanką powrotów do byłych.

- Wydaje mi się, że żyjemy już w troszeczkę innym społeczeństwie. To nie była kwestia romantyzmu, że kiedyś te małżeństwa trwały tak do końca, ale też ze względów praktycznych. To też kwestia zobowiązań, możliwości finansowych. Jestem raczej za tym, żeby doceniać ten czas, który się przeżyło i cieszyć się tym, że to się udało. Cieszyć się przede wszystkim owocem, czyli dzieckiem i nie popsuć do końca. (...) Dopuszczam wszystko, natomiast raczej uważam, że rozdziały zamknięte należy pozostawić zamkniętymi - dodała aktorka w wywiadzie dla Pomponika.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Pomponik

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości