Gwiazdy

Syn Magdy Czerwińskiej zagrał w "Listach do M. 5". "Wszyscy są zaangażowani"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Kinga Burzyńska
Syn Magdy Czerwińskiej na dużym ekranie w „Listach do M. 5”

Kosma Press jest synem Magdaleny Czerwińskiej i wnukiem Włodzimierza Pressa. Ma zaledwie 14 lat i na swoim koncie ponad 50 ról dubbingowych, a ostatnio pojawił się na dużym ekranie w "Listach do M. 5". Jak udaje mu się pogodzić edukację z pracą na planach filmowych?

Kosma Press o przygodzie aktorskiej

Kosma Press jest synem Magdaleny Czerwińskiej. Ma zaledwie 14 lat, a już rozwija swoją karierę w filmie. Ostatnio zagrał w "Listach do M.". Aktorka przyznaje, że bywa ciężko z pogodzeniem aktywności chłopca i zdarza się tak, że przyjeżdża po niego do szkoły, aby zawieźć go na plan.

- Logistyka jest wymagająca, mamy opracowaną ją do perfekcji i wszyscy są zaangażowani, tata i dziadkowie, jak trzeba - tłumaczyła.

Rola w filmie to nie pierwszy kontakt chłopca z tą branżą, bo ma już na swoim koncie 50 ról dubbingowych. Od dziecka, kiedy oglądał bajki, bardzo chciał spróbować wcielać się w różne postacie.

- Jak miałem chyba 10 lat to byłem pierwszy raz na takim castingu. Oczywiście nie wyszedł, ale jak to pierwszy. Później za to dziadek namówił nas do tego, żeby pójść do tak zwanego banku głosów. Czytałem coś, jeśli dobrze pamiętam to był to "Koziołek Matołek" - wspominał w rozmowie z Kingą Burzyńską, Kosma.

Jak pogodzić pracę z edukacją?

Okazuje się, że dubbing to bardzo angażujące zajęcie. Kosma na nagraniach pojawia się niemalże codziennie. Jak wspomniał, tylko niedziela jest dla niego całkowicie wolnym dniem. Obiad zazwyczaj je w drodze ze szkoły do studia w samochodzie. Chłopiec podkreśla, że mama cały czas powtarzała mu, że w każdym momencie może przerwać tę przygodę, jeśli czuje, że to jest dla niego za dużo.

- Bardzo mi zależy na psychicznym komforcie mojego dziecka - powiedziała Magdalena Czerwińska.

I dodała:

- Zależało mi na tym, żeby Kosma był w porządku do ludzi i to mu wbijam do głowy też od zawsze. Żeby był w porządku do ekipy.

Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Kinga Burzyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości