Magiczna Gwiazdka

To będzie Magiczna Gwiazdka. Pobierz nasz e-book i przygotuj święta razem z nami

Magiczna Gwiazdka

Rozpoczął się grudzień, a wraz z nim w wielu domach ruszyły intensywne przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Zakupy, porządki, gotowanie – kolejne dni będą upływały pod znakiem tych czynności. Co zrobić, żeby ten okres minął w przyjemnej atmosferze, bez niepotrzebnych napięć? Jak zorganizować czas, żeby nie padać ze zmęczenia? Pobierz nasz e-book i sprawdź nasze patenty!

Przygotuj Magiczną Gwiazdkę

W tegorocznej edycji świątecznego e-booka, oprócz ciekawostek na temat świąt Bożego Narodzenia z całego świata i najważniejszych informacji o polskiej tradycji znajdziesz szereg bardzo przydatnych w tym okresie porad. Zastanawiasz się, jak zorganizować porządki świąteczne, aby nie przyprawiały Cię o zawrót głowy? Chciałabyś przygotować z dziećmi ozdoby na choinkę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Nic prostszego – pobierz nasz e-book i zabierz się do działania!

Wyjątkowe przepisy Mosso

Są oczywiście takie dania, których receptur nie trzeba nikomu podawać - w każdym domu są potrawy, które od lat goszczą na wigilijnym stole. Z czasem pojawia się jednak chęć sprawienia gościom niespodziank i wprowadzenia swego rodzaju elementu zaskoczenia. Oczywiście zgodnie z polską tradycją potrawy, które zostaną zaserwowane podczas uroczystej kolacji 24 grudnia, rządzą się pewnymi prawami, nie są one jednak tak restrykcyjne, by uniemożliwić stworzenie nowych, wyjątkowych przepisów. Idąc tym tropem marka Mosso przygotowała receptury, które zachwycą i pomogą odmienić świąteczną rutynę. Zebraliśmy je w jednym e-booku, który oddajemy teraz w Twoje ręce. Jeśli szukasz inspiracji na świąteczne menu – na pewno znajdziesz ją właśnie tutaj.

Jeśli macie ochotę podać swoim bliskim barszcz z uszkami i chrzanem lub zastąpić uszka wyjątkowym wieńcem, zamiast tradycyjnych przystawek chcecie postawić na stole terinę z grzybami leśnymi albo sałatkę z karpiem, a na danie główne wigilijną kapistę z chrzanem albo łososia w sosie majonezowo- jogurtowym, to wszystkie przepisy znajdziesz w naszym świątecznym e-booku.

To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez markę Mosso – w e-booku Magiczna Gwiazdka znalazły się także przepisy na słodkości z wyjątkowym składnikiem – majonezem. Zaskoczeni… Bądźcie pewni, że dopiero smak tych wypieków okaże się prawdziwą, przepyszną niespodzianką.

Pozostałe wiadomości