Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska zachwyca formą po porodzie. "Jestem bardzo szczęśliwa. Po prostu"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska została mamą niecałe trzy tygodnie temu. Upragnione macierzyństwo nie zatrzymało reżyserki pokazów mody nawet na chwilę. Tak jak w czasie ciąży, tak i w połogu aktywnie działa zawodowo i zachwyca formą. Ostatnio pojawiła się na konferencji prasowej programu "Top Model". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z serwisu cozatydzien.tvn.pl, powiedziała, jaki jest sekret jej nienagannej sylwetki po porodzie.

Katarzyna Sokołowska cieszy się macierzyństwem

Kiedy na świecie pojawił się synek Katarzyny Sokołowskiej, spełniło się największe marzenie jej i jej partnera. Długo czekali na ten moment i w rodzicielstwo weszli ze świadomością siebie. Tą właśnie świadomość i szczęście widać po świeżo upieczonej mamie. Jak sama przyznaje nie koncentruje swojej uwagi na dbaniu o smukłą sylwetkę i biciu rekordów w powrocie do formy.

Polskie gwiazdy wspierają Ukrainę

Daniel Olbrychski dla Ukrainy
Daniel Olbrychski dla UkrainyDaniel Olbrychski
wideo 2/5

- Nie wiem, jak utrzymuję formę, bo teraz się na tym kompletnie nie skupiam. Myślę, że to jest kwestia tego światła, które ze mnie płynie. Jestem bardzo szczęśliwa. Po prostu. Może to kwestia genów, pewnej fizyczności, mojej biologii. Trudno się tutaj wymądrzać. Każda kobieta ma swoją historię i swoją konstrukcję. Nie lubię tych porównań. Ktoś jest taki, a ktoś jest inny. Każdy ma swoją przestrzeń - przyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl

"Najważniejsze jest dziecko"

Katarzyna Sokołowska została mamą w wieku 49 lat, otwarcie mówiła o tym, że traktuje tę ciążę jak cud. Późne macierzyństwo dodało jej tylko przysłowiowych "skrzydeł". Jest kobietą spełnioną zawodowo, szczęśliwą żoną, a teraz jeszcze mamą cudownego malucha, którego zdrowie jest dla niej najważniejsze.

"Mam to szczęście, że zarówno i stan ciąży, i połóg, znakomicie znoszę i czuję się świetnie. Staram się po prostu żyć swoim życiem tak jak do tej pory. Trudno mówić teraz o czymkolwiek. Dieta, która jest dedykowana maluchowi, zdrowa i pełna. Tu nie ma żadnych ograniczeń. Najważniejsze jest dziecko - powiedziała Katarzyna Sokołowska w rozmowie z zaprzyjaźnionym serwisem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości