Gwiazdy

Kasia Sokołowska zachwyca na planie "Top Model". "Właśnie tak powinny wyglądać kobiety w ciąży"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska spodziewa się pierwszego dziecka. Jurorka "Top Model" mimo zaawansowanej ciąży jest aktywna zawodowo i pojawiła się na planie programu TVN w iście wiosennej stylizacji, dzięki której podkreśliła rosnący brzuszek. - Kasiu, wyglądasz cudnie - komentują internauci.

Katarzyna Sokołowska na planie "Top Model"

Pod koniec maja ruszyły stacjonarne castingi do programu "Top Model". Jury w składzie: Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Dawid Woliński i Marcin Tyszka zasiadło przy wspólnym stole, by wybrać kilkunastu uczestników show, którzy mają szansę na zrobienie kariery w branży modelingowej.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Zdjęcia do reality show nagrywane są w różnych dniach tygodnia, także w weekendy, dlatego Kasia Sokołowska w niedzielny wieczór uraczyła użytkowników Instagrama relacją z planu. Reżyserka pokazów mody zaprezentowała się w beżowych, stylowych kozakach i zielonej, koszulowej sukience z kołnierzykiem.

Kreacja mimo luźnego kroju uwydatniła ciążowe krągłości gwiazdy. Przyszła mama wyeksponowała brzuszek, z czułością trzymając na nim dłonie. Taki widok roztkliwił internautów, którzy zachwycili się formą celebrytki.

Katarzyna Sokołowska zachwyca wyglądem w ciąży

Pod fotografiami Kasi Sokołowskiej z planu "Top Model" zaroiło się od pozytywnych spostrzeżeń użytkowników Instagrama. Fani niemal zgodnie stwierdzili, że jurorka wygląda kwitnąco, a ciąża ewidentnie jej służy. Po zapracowanej przyszłej mamie nie widać ani odrobiny zmęczenia.

- Wow, co za klasa. Kasiu, wyglądasz cudnie. Fenomenalnie - czytamy w komentarzach.

- Ale piękna zieleń. I ten brzusio. (...) Mega stylówka.

- I właśnie tak powinny wyglądać kobiety w ciąży - napisała Marzenna Niemoczyńska, koleżanka gwiazdy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości