Gwiazdy

Katarzyna Glinka publikuje zdjęcie w ciąży: "Jestem szczęściarą"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka to szczęśliwa mama dwójki dzieci, która obie ciąże przeszła bezproblemowo. Niestety nie wszystkie panie mają tyle szczęścia. Dlatego właśnie aktorka w swoim najnowszym poście poradziła, gdzie ciężarne kobiety mogą zgłaszać się po pomoc i diagnostykę. Zamieściła też swoje zdjęcie, na którym widzimy ją z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

Katarzyna Glinka – bezpieczne i zdrowe macierzyństwo

Katarzyna Glinka to nie tylko aktorka, ale także i mama dwójki wspaniałych dzieci. Aktorka z byłym mężem Przemysławem Gołdonem doczekała się w 2012 roku synka Filipa. Owocem kolejnego związku z Jarosławem Bienieckim jest natomiast 2-letni Leo.

Niedawno doświadczona mama zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje z okrągłym brzuszkiem. W opisie podkreśliła, że choć sama miała wiele szczęścia, nie każda kobieta może cieszyć się w czasie ciąży spokojem.

Jestem szczęściarą. Miałam dwie zdrowe ciąże. Dziś zadzwonił do mnie mój lekarz ginekolog, który prowadził moją ciążę. Poprosił o nagłośnienie tej informacji: W związku z obowiązującą ustawą, w Polsce przybywa ciąż z chorymi dziećmi. Często pacjentki nie wiedzą, gdzie mogą się zgłosić, aby uzyskać pomoc

W dalszej części wpisu aktorka przekazała wszelkie informacje. Jak się okazuje, świeżo upieczone mamy diagnostykę, kompleksową opiekę i pomoc znajdą w poradni działającej w Instytucie Matki i Dziecka.

- Chcemy rozpropagować ten program w mediach społecznościowych, aby jak najwięcej kobiet mogło otrzymać dla siebie i dziecka iskierkę nadziei. Cel jest szczytny. Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu dzieci, jak i Instytutu Matki i Dziecka. Przekazuję zatem - dodała gwiazda.

Katarzyna Glinka niesie pomoc

Pod postem Katarzyny pojawiło się wiele komentarzy. Kobiety przyznały, że w Polsce matki z chorymi dziećmi pozostawiane są same sobie i brakuje miejsc, gdzie uzyskają pomoc. Cześć internautów dziękowała więc aktorce za namiary na przychodnię.

- "W naszym kraju matki z chorymi dziećmi są pozostawione same sobie", "O, bardzo dobra informacja" - pisali fani.  

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości